Banga vs Hidraulinės sistemos (93:69)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 08 d., Trečiadienis, 22:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 1769

Trečiadienį, vasario 8 dieną, VDU Sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkė bei pogrupio lyderė „Banga“ bei antroje pogrupio vietoje besirikiuojančios „Hidraulinės sistemos“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai neatlaikė tritaškiais prapliupusios „Bangos“ puolimo, ko pasekoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 93:69 (20:17, 17:25, 29:12, 27:15).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė gana panašiai besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais, tačiau įpusėjus ketvirčiui atkarpą 8:2 sužaidę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą bei įgijo penkių taškų pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje nežymiai geriau pasirodžiusios „Hidraulinės sistemos“ deficitą sumažino iki trijų taškų. Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir didžiąją kėlinio dalį ekipos viena po kitos keitėsi taškais. Kiek vėliau spurtavę svečių krepšininkai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą be įgyti penkių taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 37:42.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę aikštės šeimininkai surengė spurtą 12:1, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau atsigavusios „Hidraulinės sistemos“ šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau du iš eilės J. Liesio tritaškiai neleido priešininkams grėsmingiau priartėti. Ketvirčio pabaigoje dar kartą iš toli pasižymėję J.Liesis ir P. Kapralov padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir vėl kelis tolimus metimus pataikiusi „Banga“ dar labiau pabėgo, ko pasekoje svečiai galutinai palūžo bei pripažino priešininkų pergalę rezultatu 93:69.

„Banga“: Julius Liesis – 19 tšk., Patrik Kapralov – 14 tšk., Renatas Issak – 13 tšk., Aurimas Karbauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“: Ignas Krukonis – 16 tšk. (8 išpr. praž.), Justinas Leitanas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)