Hidraulinės sistemos vs United ‒ „R2P Sport“ (87:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“

2016 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 1657

Antradienį, lapkričio 15 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ bei svečių „United ‒ „R2P Sport“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau vėliau išryškėjo šeimininkų pranašumas, kuriuos į priekį vedė M.Šumlinskas ir T.Vasiliauskas. Visgi, ketvirtajame kėlinyje svečių ekipai pavyko grįžti į rungtynes ir užkurti šiokią tokią pirtį varžovams, tačiau šaltu protu vadovavusi „Hidraulinių sistemų“ ekipa išlaikė pranašumą savo rankose bei pasiekė pergalę.

Rungtynių pradžia kiek sėkmingesnė buvo „United ‒ „R2P Sport“ ekipai, kuri pirmoji atidarė taškų kraitį ir pelnė penkis taškus paeiliui. Tuomet savo taškų kraitį atidarė ir „Hidraulinės sistemos“, o kurį laiką komandos žaidė taškas į tašką. Kėliniui persisvėrus į antrąją pusę, svečių ekipai buvo pavykę įgyti septynių taškų atotrūkį, bet kėlinio pabaigoje tvirčiau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie atsilikimą sumažino iki minimumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:20. Antrojo kėlinuko pradžia buvo kiek sėkmingesnė „Hidraulinėms sistemoms“, kurios po truputį perimė rungtynių kontrolę į savas rankas. „United ‒ „R2P Sport“ ekipa toli bėgti savo varžovams neleido ir buvo persvėrę rezultatą savo naudai, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė 12:2 spurtą, kuris leido jiems įgyti kiek saugesnį pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 48:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas per daug nesikeitė ir svečių ekipa ir toliau buksavo. Jie nesugebėdavo užpulti bei apsiginti nuo varžovų ataką, kas jiems kišo koją. „Hidraulinės sistemos“ netrukus įgijo jau 18-os taškų pranašumą, o tuomet „United ‒ „R2P Sport“ ekipai pavyko stabilizuoti žaidimą. Jie nebeleido savo varžovams didinti pranašumo, o prieš pat kėlinuko pabaigą dar šiek tiek apkarpė savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 69:56. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas pasikeitė akivaizdžiai. Gausiai palaikoma „United ‒ „R2P Sport“ ekipa kėlinį pradėjo 13:4 spurtu ir sumažino savo atsilikimą jau tik iki keturių taškų. Kuomet atrodė, kad svečių ekipa jau perims rungtynių kontrolę į savas rankas, prabilo „Hidraulinės sistemos“. Jie išsikapstė į šios sudėtingos padėties, susitvarkė gynybą bei puolimą, kas leido jiems ir toliau diktuoti savas sąlygas. Likus žaisti minutei, komandas tebeskyrė vos du taškai, tačiau tuomet svarbų dvitaškį pataikė M.Markevičius, o per likusį laiką „United ‒ „R2P Sport“ sviesti tritaškiai skriejo pro šalį ir taip „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 87:80.

V. Kirilovas („Hidraulinės sistemos“):
„Nesakyčiau, kad išnešėm sveiką kailį. Gal sakyčiau, kad šiandien buvo šaltesnis protas. Aišku, vienu momentu jisai buvo išėjęs pasivaikščioti, kuomet prasileidom pakankamai daug tritaškių. O šiaip viską akcentavom į gynybą. Jeigu susitvarkysim gynybą, neleisim įmesti tolimų metimų, tai po krepšiu jau tikrai galėsim atsikovoti kamuolį ir pereiti į kontraatakas. Taip pat buvau maloniai nustebintas kovingumu komandos. Turėjom žiauriai trumpą suolą, bet visi degė noru. Buvom vienu momentu susikrovę nepadorų pranašumą, kas mums patiems buvo malonus siurprizas ir sakyčiau, kad ta solidi persvara mums leido išlaikyti iki galo tą saugią atkarpą. Bet rungtynių pabaiga buvo nervinga. Galėjom visi ramiau sužaisti, išeiti su pergale tiek viena, tiek kita komanda, bet laimėjo stipresni“.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 36 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 11 tšk., Marius Markevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

United ‒ „R2P Sport“: Liutauras Lukošenkinas – 25 tšk., Donatas Gudeliauskas – 13 tšk., Andrius Gedminas – 11 tšk., Simonas Pupkevičius – 10 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)