Ryterna vs Kauno technologijos universitetas (68:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 21:05 val., peržiūros: 1334

Gruodžio 14 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Kauno technologijos universitetas“ (svečiai). Rungtynes puikiai pradėjo svečiai, kuriems pavyko pabėgti per 10 taškų atstumą, bet prieš pat ilgąją pertrauką „Ryterna“ susiėmė ir visiškai panaikino savo atsilikimą. Antroje rungtynių dalyje jau šeimininkai diktavo savo sąlygas ir patys pabėgo tolyn, tačiau „Kauno technologijos universitetas“ nenuleido rankų ir surado jėgų atsitiesti. Nors skirtumas vienu metu ištirpo iki 4 taškelių, bet „Ryterna“ atsilaikė ir užtvirtino savo pranašumą 68:58.

Rungynių pradžioje „Ryternos“ puolimas atrodė tiesiog tragiškai, komanda prametė viską ką tik galėjo ir sužaidus 5 minutes buvo pelnę vos 2 taškelius. Tuo tarpu „Kauno technologijos universitetas“ nors ir nebuvo itin rezultatyvus, bet savo progas išnaudojo ir jų pranašumas nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą. Svečiai pranašumą savo rankose laikė maždaug pusantro kėlinuko, o tuomet jų veiksmus sukaustė gerokai suaktyvėjusi „Ryternos“ gynyba. Šeimininkai didelio atkaklumo dėka sugebėjo atsitiesti ir prasidedant ilgajai pertraukai pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai 33:32.

Antroje rungtynių dalyje vėl dominavo labiau gynybinio pobūdžio krepšinis, o čia geriau sekėsi „Ryternos“ ekipai. Pataikyti tolimi metimai ir geresnis žaidimas arčiau krepšio leido šeimininkams nutolti ir dabar jų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą. Skirtumui tarp komandų dar šiek tiek išaugus atrodė, jog intrigos nebeliko, bet tuomet „Kauno technologijos universitetas“ priminė apie save. Sužaidę puikią atkarpą svečiai sumažino deficitą iki 4 taškelių, bet pratęsti sėkmingos atkarpos jiems taip ir nepavyko. „Ryterna“ pačiu laiku susigražino dviženklį pranašumą ir sėkmingai finišavo 68:58.

Gintaras Kamarauskas:

„komanda rungtynių pradžioje nesusikalbėjo tarpusavyje, buvo prasti perdavimai, daug klaidų. Tačiau vėliau pagerinome savo gynybą ir persvėrėme rezultatą.“

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Lekečinskas – 16 tšk., Modestas Šidlauskas – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Kivaras – 12 tšk., Darius Čiužas – 8 tšk. (14 atk. kam.)

„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)