Ryterna vs Best 4 You (86:54)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 1436

Lapkričio 23 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Šį kartą „Ryternos“ ekipa atrodė kaip niekada atsipalaidavusi ir būtent tai leido „Best 4 You“ ekipai net du kėlinukus kovoti lygiai su, atrodytų, gerokai stipresniu varžovu. Vis tik nors ir kiek tingiai, bet šeimininkai perjungė aukštesnę pavarą po ilgosios pertraukos, bei ėmė tolti. Kaip ir buvo galima tikėtis tuomet skirtumas augo kur kas sparčiau ir rungtynių nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių. Susitikimas baigėsi rezultatu 86:54.

Rungtynių starte puikiai pasirodė „Best 4 You“ krepšininkai, kurie rezultatyviai žaidusio M. Maslenikovo vedami ilgą laiką buvo priekyje. Tuo tarpu šeimininkai labai dažnai atakavo iš toli, nors dauguma metimų buvo atliekami laisvi, bet kamuolys niekaip nenorėjo įkristi į krepšį, o komandai atsitiesti pavyko tik tuomet kai buvo žaidžiama ir arčiau krepšio. „Best 4 You“ neturėjo ūgio pranašumo, tad stabdė varžovus pražangomis ir tai leido „Ryternos“ ekipai perlaužti rungtynių eigą. Nors šeimininkai dabar ir buvo priekyje, bet toli jiems pabėgti taip ir nepavyko. Prasidedant ilgajai pertraukai „Ryterna“ pirmavo rezultatu 36:29.

Antroje rungtynių dalyje „Ryterna“ pagaliau išgirdo trenerio raginimus sužaisti greičiau ir tai iškarto pasijautė. Skirtumas labai greitai išaugo ir tapo aišku, kad „Best 4 You“ komandai šį vakarą lygiai kovoti nebepavyks. Šeimininkai dabar ne tik puikiai atakavo iš toli, bet ir rengė greitas atakas, ne vieną kartą penlė ir taškus su pražangomis. Nors „Best 4 You“ komanda atsilikinėjo didžiuliu skirtumu, bet krepšininkai tikrai rungtyniavo kovingai, netgi laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, o prie to labiausiai prisidėjo net 22 kamuolius sugriebęs T.Lincevičius. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalus ir užtikrinta pergalė atiteko „Ryternos“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:54.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Marius Giedraitis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Špakauskas – 14 tšk., Aurimas Milūnas – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

Best 4 You: Mantas Maslenikovas – 22 tšk., Tomas Lincevičius – 13 tšk. (22 atk. kam., 5 perimt. kam.), Deividas Milkintas – 9 tšk.

„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)