Resmila.lt vs Kauno Rami (64:38)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:34 val., peržiūros: 719

Sausio 9 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Resmila.lt“ (7/3) ir svečiai – „Kauno Rami“ (7/2).

Rungtynės prasidėjo dviem T. Vyšniausko tritaškiais, po kurių „Kauno Rami“ įsiveržė į priekį 5:8. Tačiau tada „Resmila.lt“ spurtavo 12:0, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17:8.

Antrajame kėlinyje sunkiai svečiai rinko taškus, kuo pasinaudoję šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, o įpusėjus rungtynėms „Resmila.lt“ pirmavo dviguba persvara – 28:14.

Trečiajame kėlinyje visiškai ir toliau nesisekė „Kauno Rami“ krepšininkams, o M. Maslenikovo vedami šeimininkai tik dar labiau tolo nuo varžovų, o po trijų kėlinių jau pirmavo 51:22.

Ketvirtajame kėlinuke kiek atsigavo svečių puolimas, tačiau greitos šeimininkų atakos neleido arčiau priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 64:38 (17:8, 11:6, 23:8, 13:16).

M.Maslenikovas („Resmila.lt“):

„tikrai nesitikėjom tokios pergalės, nes visąlaik su jais kovojam iki galo ir paskutinėm minutėm viskas nusilemia. Varžovui šiandien buvo ne ta diena, dėl to pasisekė. Ir aišku, ant greito gerai užbėgom, o ir trys visada geriau negu du :) “

„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Resmila.lt“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „0Septyni“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:06 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)