Resmila.lt vs BC „Prisikėlę“ (67:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 21:34 val., peržiūros: 827

Sekmadienį, lapkričio 4 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Resmila.lt“ bei svečių BC „Prisikėlę“. Aikštelės šeimininkai antrajame kėlinyje susikrovė saugų pranašumą ir susiklosčius geroms aplinkybėms, išsaugojo pranašumą bei šventė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu. Aikštelės šeimininkai daugiau rėmėsi tolimais metimais, kai tuo tarpu jų varžovai atakavo per baudos aikštelę. Abejoms ekipoms tai davė dividentus, kadangi visą kėlinuką jos sužaidė apylygiai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:15. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Resmila.lt“, kuri smeigė du tolimus metimus ir įgijo jau septynių taškų atotrūkį. Aikštelės šeimininkai ir toliau laidė trajakus ir tai leido jiems susikrauti jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:24.

Trečiojo kėlinuko metu komandos ir toliau žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:40. Lemiamas ketvirtis prasidėjo netektimis BC „Prisikėlę“ stovykloje. Vienas jų žaidėjų susirinko penkias pražangas, kitas gavo antrą techninę pražangą ir jie liko žaisti tik keturiese. Per likusį rungtynių laiką svečiai dar bandė pasispardyti, tačiau realių šansų iškovoti pergalės jie neturėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 67:53.

Regimantas Vaitasius („Resmila.lt“):
“Žaidimas mūsų buvo tikrai prastas. Pranašesni buvom tuo, kad tiesiog mūsų daugiau buvo. Plius varžovai rungtynių pabaigoje išsibaudavo. Galbūt turėjome geriau sužaisti, bet tikrai prastai sužaidėm tiek puolime, tiek gynyboje.“

Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)