Kauno švara vs Celsis (71:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą

2017 sausio 31 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 1377

Antradienį Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių „Baltik Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Kauno švara“ (5/6) ir svečių teisėmis atvykę „Celsis“ (7/4).

Rungtynės prasidėjo „Celsio“ žaibišku puolimu ir per keletą minučių susikrovė 7 taškų pranašumą ( 2:9). „Kauno švara“ susitvarkė su gynyba, kur ėmė mažinti skirtumą su kiekviena ataka , kol galiausiai išlygino rezultatą ir „Celsis“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai susigrąžino pranašumą į savas rankas – 23:24.

Antrame kėlinyje šeimininkai suaktyvino zoninę gynybą, o puolime žaidė lyg ant bangos ir pranašumą padidino iki rekordinio ( 32:24). „Kauno švaro“ pradėjo klysti puolime, o tai buvo lengvi taškai svečiams. Likus žaisti tris minutes A.Olberkis pradėjo plėšyti varžovų tinkliuuką ir pranašumas vėl pakilo iki 7 taškų ( 41:34). Paskutinėmis sekundėmis I.Krukonis apšvelnino skirtumą – 43:39.

Po ilgosios pertraukos „Celsis“ toliau nestabdė apsukų ir susigrąžino iniciatyvą į savas rankas ( 45:49). Tarp ekipų vyko toliau atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Po trečio kėlinuko komandas skyrė minimalus pranašumas – 57:60.

Ketvirtame kėlinyje tarp komandų vyko tikras chaosas, tačiau „Kauno švara“ užpuolė keletą greitų atakų ir persvėrė rezultatą į savo rankas ( 66:64). Po minutės pertraukėlės ( „Celsis“) toliau lipo varžovams ant kulnų. Likus žaisti minutę laiko „Celsis“ turėjo glaimybę persverti rezultatą į savas rankas, tačiau nepataikė baudos metimų ( 71:70). „Kauno švara“ ekipai reikėjo tik išlaikyti kamuolį iki galo, bet bandė suregzti ataką, kur tolimas metimas skriejo pro šalį, o G.Pečkaitis atsikovojo kamuolį gynyboje ir sugebėjo realizuoti baudos metimus, kur išplėšė pergalę komandai – 71:72.

Kauno švara: Andrius Olberkis – 16 tšk., Andrius Gasiūnas – 14 tšk. (15 atk. kam.), Mykolas Brusokas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Celsis: Ignas Krukonis – 24 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Julius Svirka – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Gediminas Pečkaitis – 16 tšk. (11 atk. kam.)

„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)