BC „Straight“ vs Ryterna Group (65:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Permainingoje kovoje BC „Straight“ įveikė „Ryterna Group“ ir žengė į ketvirtfinalį (65:61)

2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 21:07 val., peržiūros: 558

Kovo 21d., trečiadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios, Aštuntfinalio rungtynės tarp: šeimininkų –„Ryterna Group“ ir svečių – BC „Straight“. Pirmąsias serijos rungtynes iki 2 pergalių laimėjo BC „Straight“ – 51:54.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, į priekį 8:0 šovę šeimininkai sustojo ir daugiau nei 5 minutes pirmąjame kėlinyje nepelnė nei taško. Kėlinio pabaigoje BC „Straight“ varžovus šiek tiek pasivijo – 9:14.

Antrąjame kėlinyje visą laiką pirmavo „Ryterna Group“ krepšininkai, pirmąjame kėlinyje išsiveržę į priekį sugebėjo išlaikyti savo pranašumą – 24:29.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo šiek tiek rezultatyviau, „Ryterna Group“ ir toliau stengėsi išlaikyti savo pranašumą, tačiau taškų sausra kėlinio pabaigoje leido BC „Straight“ ekipai pasivyti varžovus ir užbaigti trečiąjį kėlinį – 44:44.

Ketvirtame kėlinyje permainų netrūko, komandos kovojo taškas į tašką, tačiau paskutiniąsias 2 minutes BC „Straight“ sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo 2-ąją serijos pergalę – 65:61 (9:14, 15:15, 20:15, 21:17).

BC „Straight“ Komandos treneris: Edvinas Rinkevičius:

Šį sezona, berods, jau ketvirtą kartą susitinkam su jais, tai mes jau juos visus labai gerai pažįstam individualiai, žinojom kaip prieš kiekvieną žaidėją reikia gintis, keitėm zona su asmenine gynyba, kad nepriprastu prie vienos gynybos, tai tas gale leido, davė savo vaisių pergalei.

Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:17 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)