SK „Vertigo“ vs Šernai (68:57)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Antroje rungtynių pusėje atsitiesę SK „Vertigo“ įveikė „Šernus“ ir keliauja į pusfinalį

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 18:49 val., peržiūros: 1121

Balandžio 2 dieną, sekmadienį, 16:30 val., Jacktlube, įvyko „30+“ lygos antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų SK „Vertigo“ ir svečių „Šernų“ krepšininkų. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 76:64 buvo laimėję SK „Vertigo“, kuriems pergalė šiose rungtynėse atveria kelią į lygos pusfinalį.

Rungtynių pradžioje „Šernai“ parodė, kad šiose rungtynėse jie kausis tik dėl pergalės ir lemiamų trečiųjų rungtynių. Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes po penkių paeiliui S. Staniulio taškų „Šernai“ jau įgijo dviženklį pranašumą 4:15. „Šernai“ po T. Raulušavičiaus tritaškio dar labiau padidino savo persvarą iki 6:22. SK „Vertigo“ krepšininkams kėlinuko pabaigoje kiek pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 15:27.

Antrajame kėlinuke SK „Vertigo“ pabandė aktyviau sužaisti puolime, kas iškart davė vaisių. Po taiklaus P. Balčiūno tolimo metimo aikštelės šeimininkai priartėjo iki 23:29. Tačiau tada SK „Vertigo“ puolimas visiškai sustojo, per likusias septynias minutes pelnyti vos 3 taškai ir „Šernai“ vėl nutolo 26:37.

Trečiajame kėlinuke po M. Ručinsko tritaškio ir P. Balčiūno metimų SK „Vertigo“ priartėjo iki 34:39, bet tada iškart S.Staniulis pataikė tritaškį, taip nuramindamas aistras. Visgi, kėlinuko pabaigoje aikšelės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po paskutinėmis kėlinuko sekundėmis įmesto T. Garliausko tritaškio, SK „Vertigo“ persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai 45:44.

Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui aikštelės šeimininkų pranašumas buvo vis dar tas pats vienas taškas 51:50. Tada labai svarbų psichologiškai tritaškį pataikė A.Dervinskas, po kurio metimo SK „Vertigo“ pagavo puikią bangą, kuri juos nunešė pergalės ir „30+“ lygos pusfinalio link. Galutinis rungtynių rezultatas 68:57 (15:27, 11:10, 19:7, 23:13).

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 28 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Garliauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Šernai: Skirmantas Staniulis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Atkočiūnas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)Baltic Transline neatlaikė SK „Vertigo“ mesto iššūkio ir pripažino pastarųjų pranašumą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:21 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)