Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Boom“ & Basket24.lt (65:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Boom“ & Basket24.lt“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę

2017 gruodžio 01 d., Penktadienis, 17:23 val., peržiūros: 617

Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Advokatų kontoros „Konsus“ bei svečių BC „Boom“ & Basket24.lt“. Rungtynių pradžioje komandos kovojo taškas į tašką, tačiau jau nuo kėlinio pabaigos svečiai perimė iniciatyvą į savo rankas ir antrojo kėlinuko pradžioje jau turėjo įgiję dviženklį pranašumą. Visgi, vėliau aikštelės šeimininkai susikaupė, pavijo varžovus ir persvėrė rezultatą. Ir kai atrodė, kad jie bėgs toliau, visas jų puolimas sustojo, o tuo pasinaudojo BC „Boom“ & Basket24.lt“. Susigrąžino pranašumą ir lemiamu momentu sėkmės faktorius taip pat jiems pasitarnavo.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Vėliau ekipos kelis kartus apsikeitė pirmaujančios komandos vardu ir prieš pat kėlinio pabaigą, svečiai įgijo nedidelį pranašumą, kurį išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:20. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo BC „Boom“ & Basket24.lt“. Jie spurtavo 16:4 ir tokiu būdu įgijo jau solidų 16-os taškų pranašumą. Kėlinio pradžia sunki buvo „Konsus“ ekipai, kuri per kiek daugaiu nei šešias minutes įmetė vos keturis taškus. Tačiau kėliniui einant į pabaigą, jie sužaidė geresnę atkarpą už savo oponentus ir savo atsilikimą braukė perpus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:43.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie susigrąžino dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet „Konsus“ ekipa surengė galingą šturmą ir laimėjo atkarpą 17:2, taip persverdami rezultatą savo naudai. Po šalto dušo atsigavusi BC „Boom“ & Basket24.lt“ stabilizavo padėtį ir toliau varžovams bėgti nebeleido. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:54. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo taikliu dvitaškiu, bet tuomet jie krito į labai gilią duobę. Per kitas aštuonias minutes, jie pelnė viso labo vos 1 tašką, tačiau tai jiems neužkirto galutinai kelio į pergalę. Likus žaisti minutę, BC „Boom“ & Basket24.lt“ turėjo septynių taškų pranašumą, bet tuomet „Konsus“ pelnė penkis taškus paeiliui ir taip sugrąžino intrigą į šias rungtynes. Kitoje aikštelės pusėje svečiai pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir jų pranašumas siekė tris taškus. Visgi, sėkmė nuo aikštelės šeimininkų šiandien nusisuko ir bandymai išplėšti pratęsimą buvo netikslūs. Galutinis rungtynių rezultatas 65:68.

Paulius Mitkus (BC „Boom“ & Basket24.lt“):
„Džiaugiuosi pergale. Malonu laimėti prieš tokią stiprią komandą. Manau, kad gerai apsigynėm ir greit užbėgom. O mūsų ginklas yra tritaškiai ir greitas puolimas.“

BC „Boom“ & Basket24.lt po atkaklios kovos iškovojo pirmąją pergalę (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:14 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 kovo 06 d., antradienis, 20:19 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ atlaikė lemiamą varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:45 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)