Rivjera baldai ‒ Grizliai vs BC „Boom“ & Basket24.lt (65:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:00 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

BC „Boom“ & Basket24.lt po atkaklios kovos iškovojo pirmąją pergalę

2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 21:14 val., peržiūros: 689

Antradienį V.Adamkaus gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar iki šiol nelaimėjusios ekipos – „Grizliai“ (0/5) ir svečių teisėmis atvykę BC „Boom“ & Basket24.lt (0/3).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo., tačiau „Grizliai“ išnaudojo gynybos spragas ir susikrovė 4 taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje BC „Boom“ & Basket24.lt ekipos narys P.Mitkus pradėjo draskyti varžovų gynybą, kur jo pastangomis svečiai įsiveržė į priekį ( 15:17). Antrame kėlinyje BC „Boom“ & Basket24.lt mažais žingsniukais ėmė tolti nuo varžovų ( 19:28). Likus žaisti tris minutes šeimininkai puikiai pradėjo gintis nuo varžovų atakų, kur surengė keletą greitų atakų ir išlygino rezultatą – 35:35.

Po ilgosios pertraukos „Grizliai“ susitvarkė su gynyba ties tritaškio linija ir persvėrė inciatyvą į savas rankas ( 38:44). BC „Boom“ & Basket24.lt tolimais metimais lipo varžovams ant kulnų, tačiau šeimininkai sugebėjo išsaugoti minimalų pranašumą ( 54:49). Ketvirtame kėlinyje P.Morkūnas puikiu prasiveržimu užbaigė ataką dėjimu ir šeimininkai susikrovė 9 taškų pranašumą ( 58:49). Po minutės pertraukėlės BC „Boom“ & Basket24.lt atsitiesė ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų , o po dar vieno tritaškio metimo svečiai išlygino rezultatą ( 63:63). Per likusį laiką svečiai smeigė svarbu tritaškį, o P.Mitkaus nuostabiai sužaidė gynyboje ir likus žaisti 8 sekundes BC „Boom“ & Basket24.lt pirmavo dviems taškais, kur „Grizliai“ nesugebėjo suregzti atakos ir svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 65:68 (15:17, 20:18, 19:14, 11:19)

Po laimėtų rungtynių BC „Boom“ & Basket24.lt ekipos treneris, A.Waheed Lawal , kalbėjo:

„Sunkios rungtynės, sunkus varžovas buvo. Abi komandos žaidė apyligiai. Tai yra mūsų pirma pergalę. Visai nauja komanda surinkta, nauji žaidėjai ir stengemės įsivažiuoti, Per minutės pertraukėlę vyrams pasakiau, kad atsipalaiduotų ir žaistų savo žaidimą. Rungtynių gale pataikėme svarbius tritaškius metimus, kur žaidėjai pajautė, kad gali laimėti ir mums pavyko.“

BC „Boom“ & Basket24.lt“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 17:23 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 kovo 06 d., antradienis, 20:19 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ atlaikė lemiamą varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)