BC „Boom“ & Basket24.lt vs R2P Sport ‒ S/M (86:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Boom“ & Basket24.lt“ atlaikė lemiamą varžovų šturmą ir pasiekė pergalę

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 488

Pirmadienį, sausio 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp BC „Boom“ & Basket24.lt“ ir svečių „R2P Sport ‒ S/M“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau vėliau iniciatyvą į savo rankas perimė aikštelės šeimininkai. Rungtynių eigoje, jų pranašumas siekė dviženklį pranašumą ir tai buvo šeimininkų pamatas pergalei.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo greitu, bet ne itin rezultatyviu komandų žaidimu. Aikštelės šeimininkams koją kišo didelis kiekis klaidų, dėl kurių jie net nesugebėdavo išmesti metimų. Netrukus svečiai buvo įgiję devynių taškų pranašumą, bet tuomet BC „Boom“ & Basket24.lt“ susitelkė ir kėlinuką užbaigė 16:2 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:20. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis tolimus metimus ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai pavyko sumažinti šiek tiek atsilikimą, bet kėlinuką aukštesne nata užbaigė aikštelės šeimininkai ir turėjo solidų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:35.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vėliau, „R2P Sport ‒ S/M“ dėsningai mažino atsilikimą ir buvo sumažinę jį iki vienženklio. Visgi, šeimininkams pavyko atstatyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:53. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa. Jie puikiai darbavosi gynyboje, o tai davė vaisių ir puolime. Netrukus skirtumas pradėjo tirpti ir komandas skyrė jau tik keturi taškai. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir tuomet BC „Boom“ & Basket24.lt“ sužaidė itin sėkmingą atkarpą, kuri leido susigrąžinti dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai sėkmingai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 86:76.

Laisvydas Gudaitis (BC „Boom“ & Basket24.lt“):
“Iš tikrųjų, tą pranašumą – 10 taškų – įgijom tritaškių dėka. Vėliau žaidimas buvo apylygis, šiek tiek pasviruojantis į vieną ar į kitą pusę. Dėka tos susikrautos persvaros, kuomet sumetėm gerą tritaškių seriją, pavyko išlaikyti pranašumą iki rungtynių pabaigos. Varžovai kabinosi tikrai iki paskutiniųjų“.

BC „Boom“ & Basket24.lt po atkaklios kovos iškovojo pirmąją pergalę (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:14 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 17:23 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 kovo 06 d., antradienis, 20:19 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „ICE“ (69:55) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:12 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Huawei“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:10 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)