Sabonio KC vs BK Centre (131:47)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„BK Centre“ patyrė eilinį sutriuškinimą

2016 gruodžio 09 d., Penktadienis, 03:33 val., peržiūros: 895

Ketvirtadienį, gruodžio 8 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sabonio KC“ ir „BK Centre“. Rungtynės jokios intrigos nekėlė jau po pirmojo ketvirčio, kurį šeimininkai laimėjo 25-ių taškų skirtumu. Nors antrajame kėlinyje svečių ekipa atrodė visai padoriai, tačiau per antrąją rungtynių pusė įmetė viso labo 17-ą taškų ir patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą.

Rungtynes penkiais taškais paeiliui pradėjo „Sabonio KC“ ekipa, o tuomet pirmąjį dvitaškį pataikė ir svečių ekipa. Į tai aikštelės šeimininkai atsakė 14:0 atkarpa ir tokiu būdu komandas skyrė jau triuškinantis skirtumas. Vėliau vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. „BK Centre“ ekipa ir toliau dažnai klydo ir svaidė metimus pro šalį, o tuo netruko pasinaudoti šeimininkų ekipa bei dar labiau padidinti pranašumo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 31:6. Antrajame kėlinyje „BK Centre“ ekipa žaidė pagirtinai. Nors gynyba buvo tokia šiaip sau, bet puolimas drąstiškai pakito į gerąją pusę. Jie vien per šį kėlinį įmetė daugiau kaip pusę taškų, kuriuos pelnė visų rungtynių metu. Nepaisant to, jie šį kėlinį pralaimėjo, bet palyginus nedideliu skirtumu – vos šešiais taškais. Taigi, rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 61:30.

Trečiajame kėlinyje viskas sustojo į savas vėžias. Kartojosi tas pats scenarijus, kaip ir pirmajame kėlinyje. „Sabonio KC“ ekipa pasidarė sau treniruotę spausdami varžovus. Svečių ekipa pradėjo vėl dažniau klysti ir mesti neparuoštus metimus, kas leido aikštelės šeimininkams pratęsti savo dominavimą šiose rungtynėse ir vien šį kėlinį laimėti beveik 30-ies taškų skirtumu. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 97:38. Ketvirtasis kėlinys jau visiškai nieko nelėmė, tačiau didesnio atsipalaidavimo iš „Sabonio KC“ ekipos nesimatė, nes jie ir toliau spaudė savo varžovus ir sėkmingai atakavo krepšį. Likęs laikas tebuvo tik formulumas, o „BK Centre“ ekipa patyrė dar vieną sutriuškinimą ir vis dar lieka be pergalių. Galutinis rungtynių rezultatas 131:47.

Sabonio KC: Margiris Vaznaitis – 31 tšk., Justas Sakalauskas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Redas Jakubauskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Julius Daugėla – 19 tšk., Benas Survila Bagdonavičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Jegorovas – 10 tšk.

BK Centre: Denis Malinauskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Michael Zurabashvili – 13 tšk., Pavel Kirilenko – 10 tšk.

„BK Centre“ ir vėl sutriuškinti nepadoriu skirtumu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Kauno TPMC“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 28 d., antradienis, 21:19 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„BK Centre“ ekipai nepavyko pasipriešinti gerai žaidusiai „Sporto manija“ ekipai. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 15:29 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)