Dumblas vs Advokatų kontora „Konsus“ (56:63)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 17:02 val., peržiūros: 1656

Sekmadienį, spalio 30-ąją diena, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Duumblo“ ir svečių Advokatų kontoros „Konsus“ komandos. rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, tik sužaidus dvi minutes rungtynių taškų sąskaitą atidarė A.Janonis pataikydamas dvitaškį iš po krepšio. Kitoje atakoje tritaškį pridėjo M.Lukminas ir svečiai trūktelėjo į priekį 0:5. Nu rungtynių pradžios praėjus kiek daugiau nei 3 minutėm pagaliau ir šeimininkai pelnė pirmuosius savo taškus. „Dumbliečiams“ netrukus pavyko išlyginti rezultatą, bet įpusėjus kėlinukui P.Mickūnas vėl išvedė svečius į priekį (6:8). Antroje kėlinio pusėje abiejų komandų žaidimas išsilygino. Komandoms buvo sunku rinkti taškus, bet įmetus vienai komandai, tuo pačiu greit atsakydavo ir varžovai. Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė lygybę – 15:15.

Antrają ketvirtį tolimu metimu pradėjo Advokatų kontoros „Konsus“ komandos gynėjas D.Stankevičius. Skirtumą kitoje aikštelės pusėje greit sumažino T.Pukelevičius pakartojęs netikslų savo paties metimą. Šeimininkai stengėsi periimti žaidimo kontrolę į savo rankas, bet jiems to padaryti nepavyko, sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko svečiai visdar pirmavo (20:24). Vienu metu šeimininkai turėjo 6 taškų deficitą, bet iki kėlinio pabaigos sugebėjo jį sumažinti trigubai – 26:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – toliau vyko kieta kova ir apylygis komandų žaidimas. „Dumblo“ krepšininkams niekaip nepavykdavo persverti rungtynių rezultato, vos tik šeimininkai prisiveja savo varžovus, jie tuoj pat vėl trūkteli į preikį. Sužaidus beveik pusę kėlinio minimaliu skirtumu pirmavo Advokatų kontoros „Konsus“ komanda (35:36). Besibaigiant kėliniui svečiai sužaidė geresnę atkarpą ir turėjo jau 7 taškų persvarą, bet T.Grigalevičius pataikė baudos vieną metimą ir po trijų kėlinių šeimininkai turėjo 6 taškų deficitą – 40:46.

Lemiamas ketvirtis geriau prasidėjo svečiams, jie padidino savo persvarą, bet eilinį kartą jos nepavyko išlaikyti. Kovingieji „Dumblo“ krepšininkai likus žaisti 6 minutes atsilikinėjo tik 1 tašku. Minutės pertraukėlės prireikė Advokatų kontoros „Konsus“ komandos treneriui. Po pertraukėlės grįžę svečių komandos žaidėjai pradėjo rungtyniauti užtikrinčiau ir vėl atitrūko nuo savo varžovų. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 7 taškai (54:61). Per likusį laiką šeimininkams nebepavyko „užsikabinti“ už šių rungtynių ir atkurti intrigos paskutinėmis sekundėmis. Rungtynes rezultatu 56:63 laimėjo Advokatų kontoros „Konsus“ komanda.

Po rungtynių pakalbintas Advokatų kontoros „Konsus“ komandos treneris Andrius Šiaulys buvo patenkintas, kad pavyko iš kovoti pergalė: „Šiandien sekėsi gerai, nes laimėjom. Ir šiaip „Dumblas“ kieta, gera komanda. Visada smagu su jais lošt. Ačiū varžovams už gerą kovą.

„Dumblo“ treneris Vincas Pilipaitis nedaugžodžiavo ir kritikavo savo komandos gynybą: „Daug, ką komentuoti neturiu. Galėčiau pasakyti, kad šiandien prirtrūkome dviejų lyderių P. Žekonio ir D. Baltrušio, bet ir tie kas buvo šiandien, su tais turėjome laimėti. Mums nepakrito metimai, o varžovams jie sukrito, bet jie ir metė laisvi. Mes vis nesujudėdavome gynyboje ir leidome atakuoti savo varžovams iš gerų padėčių“

Dumblas: Lukas Steikūnas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Grigalevičius – 12 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Bulotas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Algirdas Janonis – 15 tšk., Povilas Mickūnas – 11 tšk., Deividas Stankevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Žalgevičius – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos grupėje (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)