Makroflex ‒ KTU Plienas vs Baltic Transline (79:54)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 23:24 val., peržiūros: 1413

Trečiadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai atitrūko, tačiau vėliau dominavę aikštės šeimininkai pasiekė užtikrintą pergalę. 79:54 (8:17, 25:13, 23:12, 23:12).

Susitikimą itin aktyviai pradėję svečiai iškart ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje, daugiausiai M. Klupšo tritaškių dėka, po pirmojo kėlinuko turėjo devynių taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke ir toliau puikų puolimą demonstravę „Baltic Transline“ krepšininkai skirtumą tarp komandų padidino iki dviženklio. Vis tik, įpusėjus kėlinukui žaisti pradėję „Makroflex – KTU Plieno“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 17:2 ir pasiviję varžovus persvėrė rezultatą savo naudai. 33:30.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingai taškus rinkę aikštės šeimininkai ilgai netrukus įgijo dvylikos taškų atotrūkį. Kiek vėliau kurį laiką žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau čia pat ir vėl spurtavę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai iki ketvirčio pabaigos susikrovė keturiolikos taškų persvarą. Paskutinės rungtynių dalis tebuvo tik formalumas, kurio metu puikiai pasirodė nuo tolimos distancijos prabilęs A. Knezys ir sukrovęs aikštės šeimininkams 26-ių taškų atotrūkį. Rungtynių pabaigą kiek geriau sužaidę svečiai nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau tai jau nieko nekeitė ir pergale džiaugėsi „Makroflex – KTU Plienas“. 79:54.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Andrius Knezys – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Nerijus Dirsė – 22 tšk. (9 rezult. perd.), Donatas Rimkevičius – 11 tšk., Sergej Korolkov – 10 tšk.

„Baltic Transline“: Mindaugas Leščinskas – 17 tšk., Mantas Klupšas – 16 tšk., Tadas Navickas – 12 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)