ICE vs R2P Sport ‒ S/M (91:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 648

Vasario 21 dieną, 20:30 val., Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko B lygos komandos “ICE” (šeimininkai) „R2P Sport – S/M“ (svečiai). Ypatingai sunkiose rungtynėse šeimininkų pradžia nieko gero nežadėjo, svečiai nuo pirmos minutės spurtavo (13:0). Tačiau šeimininkai laiku padarė išvadas, pasivyjo ir aplenkė priešininkus bei šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu. 91:81 (16:27, 28:13, 25:18, 22:23)

Pirmajame kėlinyje žymiai tvirčiau į kovą stojo „R2P Sport – S/M“, kurie per pusę kėlinio pasiekė (0:13) rezultatą, neleisdami šeimininkams pelnyti nė taško. Tačiau parotavę žaidėjais „ICE“ sugebėjo atsitiesti ir pradėti žaisti (16:27). Užsidegimas sugrįžti į rungtynes padėjo šeimininkams toliau vytis varžovus ir jiems tai puikiai sekėsi. Jau antro kėlinio viduryje jiems pavyko persverti rezultatą į savo pusę ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi (44:40).

Antroje rungtynių pusėje komanos toliau tęsė atkaklią kovą, svečiai labiau kliovėsi individualiais veiksmais, tuo tarpu šeimininkai suko derinius ir po truputėlį didino savo pranašumą. Skirtumas tarp komandų labai svyravo, tačiau kėliniui besibaigiant šeimininkai padidino persvarą iki (69:58). Ketvirtasis kėlinys nieko naujo neparodė, „R2P Sport – S/M“ komandai niekaip nepavyko apsiginti nuo šeimininkų derinių ir „ICE“ šventė pergalę rezultatu (91:81).

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus: „Neklydome, tačiau nepataikėme laisvi, o varžovai gerai atsikovojo kamuolius gynyboje – nesuteikė antro šanso. Atkovoję kamuolius išėjo į greitas atakas ir spurtavo, jei neklystu, 13:0. Po to įmečiau į žaidimą atsarginius, kurie tikrai gerai patraukė ir to pakako, kad pagrindinis sąstatas pamatytų, jog reikia kovoti – lengva nebus. Paskui žaidimas geriau ėjosi, ant to pačio derinio daug varžovų suvalgėme ir taškų gerų pelnėme. Na, smagu pradėti antrą etapą gera pergale, tikimės taip ir toliau.“

Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)