Batniavos seniūnija vs Šauktiniai (104:40)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 24 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“

2024 birželio 24 d., Pirmadienis, 20:11 val., peržiūros: 32

Pirmadienį,birželio 24 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Batniavos seniūnija“ ir „Šauktiniai“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos pradėjo lygiai, bet tada „Batniavos seniūnija“ surengė didelį spurtą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 26:10. Antrajame kėlinyje „Šauktiniai“ be galo daug klydo ir „Batniavos seniūnija“ komandiškai rinkosi taškus greitomis atakomis. Po dviejų kėlinių rezultatu 51:20.

Antroje pusėje nugalėtojo klausimas jau nebuvo sprendžiamas ir „Batniavos seniūnija“ vedami D. Savicko triuškino savo varžovus. Paskutiniame kėlinyje „Batniavos seniūnija“ nesigailėjo varžovų ir toliau didino skirtumą, kuris galiausiai pasiekė net 60 taškų – 104:40.

„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)