Šauktiniai vs Potencialas (89:111)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 25 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“

2024 birželio 25 d., Antradienis, 19:44 val., peržiūros: 17

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "Šauktiniai" ir "Potencialas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 23:23). Antrame kėlinyje "Potencialas" surengė spurtą, kur susikrovė dviženklį pranašumą – 36:50.

Antrame kėlinyje toliau komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir svečiai išlaikė pranašumą ( 68:86). Ketvirtame kėlinyje "Šauktiniai" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau "Potencialas" puikiai susitvarkė su gynybą ir taškų lenktynėse iškovojo pergalę. Galutinis rezultatas – 89:111 (23:23, 13:27, 32:36, 21:25)

15 taškų

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)Pirmieji vasaros lygos pusfinalio dalyviai ‒ „Potencialas“. (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 19:59 val.)