Kaunas Mayhem vs Batniavos seniūnija (46:99)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 19:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“.

2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 95

Pirmadienį, birželio 3 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Kaunas Mayhem“ ir „Batniavos seniūnija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Kaunas Mayhem“ sunkiai rinko taškus, o „Batniavos seniūnija“ nors ir pramesdavo daug metimų, bet pakartoniniais šansais rinko taškus ir pirmavo rezultatu 24:7. Antrajame kėlinyje „Kaunas Mayhem“ jau lengviau rinko taškus, bet skirtumas tarp komandų nemažėjo ir A. Rimkaus vedami „Batniavos seniūnija“ stipriai pirmavo 50:27.

Antroje pusėje rungtynių nugalėtojo klausimas jau buvo nuspręstas per pirmus du kėlinius ir tuomet komandos galėjo ruoštis tolimesnėms kovoms.

Paskutiniame kėlinyje pirmuosius taškus „Kaunas Mayhem“ pelnė tik 7 minutę, o „Batniavos seniūnija“ turėjo tikslą pelnyti 100 taškų, bet to jiems padaryti nepavyko ir rezultatu 99:46 nesunkią pergalę iškovojo „Batniavos seniūnija“.

„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“ (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)