Šauktiniai vs BC „Rhino“ (77:71)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 11 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“

2024 birželio 11 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 76

Birželio 11 dieną, 18:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "Šauktiniai" (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o susitikimo pabaigoje geriau atrodė ir pergalę pasiekė "Šauktiniai". Rungtynės baigėsi rezultatu 77:71 (24:21, 18:20, 16:19, 19:11).

Jau pirmame kėlinuke abi komandos apsikeitė geromis atkarpomis ir buvo galima nujausti, kad laukia ilga ir lygi kova. Iki pat ilgosios pertraukos nei viena pusė nesugebėjo susikurti nors kiek ženklesnio pranašumo, o "Šauktiniai" buvo priekyje minimaliu skirtumu 42:41.

Antroje rungtynių dalyje intriga išsilaikė iki ketvirtojo kėlinuko, kuomet BC „Rhino“ nutolo per 10 taškų atstumą ir atrodė gali perlaužti rungtynes. Vis tik atlikus keitimus jų žaidimas sustojo, o tuo pasinaudoję "Šauktiniai" greitai išlygino rezultatą ir netgi patys ėmė pirmauti. Galutinėmis atakomis BC „Rhino“ turėjo galimybę išlyginti skirtumą, bet klaidos nubraukė komandos viltis, o pergalė atiteko "Šauktiniams" 77:71.

Kazimieras Brazauskas

„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:19 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)