Batniavos seniūnija vs Rimo & Patikima linija (78:75)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 04 d., Antradienis, 18:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę

2024 birželio 04 d., Antradienis, 21:42 val., peržiūros: 53

Birželio 4 dieną, 18:10 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos „Batniavos seniūnija“ (šeimininkai) ir "Rimo & Patikima linija" (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, kol aikštelėje buvo "Rimo & Patikima linija" komandos žaidėjas A.Plintauskas, tol svečiai pirmavo, tačiau lyderiui išsibaudavus „Batniavos seniūnija“ sugebėjo atsitiesti, perlaužė rungtynes ir laimėjo susitikimą rezultatu 78:75 (22:15, 15:28, 16:21, 25:11).

Rungtynes galingai pradėjo „Batniavos seniūnija“ ir dar pirmame kėlinuke nutolo per dviženklį atstumą. Tačiau tuomet nuo suolo pakilo svečių lyderis A.Plintauskas, kuris individualiomis pastangomis ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Tad prasidedant ilgajai pertraukai jau priekyje buvo "Rimo & Patikima linija" 37:43.

Antroje susitikimo pusėje "Rimo & Patikima linija" dar labiau nutolo. Šeimininkai visiškai nieko negalėjo padaryti su varžovų žaidėju A. Plintausku, kuris vienas rinko kone visus taškus ir jo uždengti buvo tiesiog neįmanoma. Skirtumui tapus dviženkliu „Batniavos seniūnija“ turėjo nedaug šansų, bet penktoji varžovų lyderio pražanga jiems atrišo rankas. Skirtumas labai greitai ištirpo, o susitikimo pusėje "Rimo & Patikima linija" visiškai užstrigo puldami ir paleido pergalę iš savo rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:75.

9 taškai

„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Rimo & Patikima linija“ taškų lenktynėse iškovojo pergalę. (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:19 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)