Plastena vs Batniavos seniūnija (94:84)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 26 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai

2024 birželio 26 d., Trečiadienis, 21:24 val., peržiūros: 90

Birželio 26 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Plastena“ (5-3) ir „Batniavos seniūnija“ (6-2) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Batniavos seniūnija“, kuri iškart tolo į priekį 4:17. Visgi, į tai „Plastena“ atsakė šešiais taškais be atsako ir artėjo iki 10:17. Bet tada R.Petraška smeigė du tolimus metimus, vieną pridėjo A.Rimkus ir svečiai vėl atstatė dviženklę persvarą. Po pirmo kėlinio 14:26.

Antrojo kėlinio pradžioje po kelių greitų atakų „Plastena“ artėjo iki 25:31. Bet tada „Batniavos seniūnija“ spurtavo 0:9 ir vėl tolo iki 25:40. Nors G.Užpalis į varžovų spurtą atsakė dviem tritaškiais metimais, bet geriau kėlinio pabaigą sužaidė svečiai, kurie tolo ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo 37:54.

Trečiajame kėlinuke ir toliau iniciatyva priklausė „Batniavos seniūnija“ ekipai, kuri po eilinio A. Rimkaus tritaškio tolo iki 46:70. Visgi, tada D.Motiejūnas pelnė aštuonis taškus be atsako, dėjimą pridėjo R.Balčius, šeimininkų puolimas visiškai sutriko, o tuo naudojęsi „Plastena“ ekipos krepšininkai kirpo savo deficitą iki trijų taškų 69:72.

Lemiamame kėlinyje po G. Užpalio tritaškio „Plastena“ veržėsi į priekį 77:74. Vėliau du tritaškius dar pridėjo ir R.Balčius ir „Plastena“ išlipusi iš 24 taškų deficito triumfavo šiose rungtynėse. Galutinis susitikimo rezultatas 94:84 (14:26, 23:28, 32:18, 25:12).

10 atk. kam.

„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)„Šauktiniai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis įveikė beveik visą laiką pirmavusią „Plastena“ ekipą (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 20:01 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Rimo & Patikima linija“ netikėtai lengvai įveikė „Plasteną“ (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 20:46 val.)G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“ (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)Vasaros lygą pergale pradėjo „Batniavos seniūnija“. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 21:20 val.)