Krepsiniofanai.lt vs Batniavos seniūnija (45:108)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 18 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“

2024 birželio 18 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 46

Birželio 18 dieną, 18:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos „Krepsiniofanai.lt“ (šeimininkai) ir „Batniavos seniūnija“ (svečiai). Rungtynėse lygus buvo tik pirmasis kėlinukas, vėliau „Batniavos seniūnija“ taip sparčiai tolo, kad varžovus įveikė daugiau nei dvigubu rezultatu 45:108 (17:23, 3:31, 9:30, 16:24).

Rungtynes galingu spurtu pradėjo „Batniavos seniūnija“ ir pirmavo 0:12, tačiau skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu ėmė mažėti ir „Krepsiniofanai.lt“ visai neblogai užbaigė ketvirtį. Vis tik antrasis kėlinukas buvo tikras košmaras „Krepsiniofanai.lt“ ekipai, komanda surinko vos 3 taškelius ir paleido varžovus tolyn jau per triuškinamą atstumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 20:54.

Antroje rungtynių dalyje „Batniavos seniūnija“ vis dar tolo įspūdingu greičiu ir lygesnis žaidimas vyko tik paskutiniame ketvirtyje. „Batniavos seniūnija“ perkopė ir simbolinę 100 taškų ribą, bei pasiekė pergalę rezultatu 45:108.

16 atk. kam.

„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kaunas Mayhem“ užtikrintai nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 25 d., antradienis, 21:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Batniavos seniūnija“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir nusileido „Plastena“ ekipai (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Batniavos seniūnija“ itin rezultatyviu žaidimu pasiekė solidžią pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Batniavos seniūnija“ rungtynių pabaigoje perlaužė rungtynes ir pasiekė pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:42 val.)Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)