Ragai vs Artstone (67:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 969

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės, L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių „Artstone“ ekipų. Nors pirmame kėlinuke geriau pasirodė svečiai, vėliau ėmė strigti, kuo pasinaudoję „Ragai“ perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos. 67:60 (11:13, 23:16, 17:15, 16:16).

Rungtynių pradžioje nežymiai geriau startavo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau spurtavę „Artstone“ ekipos krepšininkai iki ketvirčio pabaigos įgijo dviejų taškų pranašumą. Antrame kėlinuke svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti atotrūkį, tačiau vėliau sėkmingą atkarpą sužaidę „Ragai“ ne tik pasivijo priešininkus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai, o iki ilgosios pertraukos pradžios, taiklių tolimų metimų dėka įgijo penkių taškų pranašumą. 34:29.

Po ilgosios pertraukos ir toliau rezultatyvesnį puolimą demonstravę „Ragai“ po truputį didino atotrūkį, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė septyni taškai. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Artstone“ ekipos žaidėjai dar bandė kabintis, tačiau rungtynių pabaigoje priešininkų šturmą atlaikę bei žymiai užtikrinčiau žaidę aikštės šeimininkai išsaugojo saugų atotrūkį, bei šventė pergalę rezultatu 67:60.

„Ragai“: Mingaudas Giedraitis – 18 tšk. (13 atk. kam.), Viktoras Žukauskas – 17 tšk., Aivaras Liogė – 10 tšk.

„Artstone“: Mažvydas Juščius – 27 tšk., Remigijus Babenskas – 10 tšk., Dominykas Butkus – 7 tšk. (7 perimt. kam.)

Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 00:43 val.)„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę 2017 (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 18:23 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „Ragų“ ekipai (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)