Grande vs Artstone (65:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį

2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 781

Balandžio 20 -ąją, ketvirtadienį, įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2017 aštuntfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų –„Grande“ bei svečių statusą turėjusių – „Artstone“ komandų. Rimtą iššūkį šeimininkams metę svečiai nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos į sau palankią pusę bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 65:59 (19:9, 13:20, 15:11, 18:19).

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Sužaidus penkias minutes, jų persvara siekė šešis taškus (10:4). Per likusį kėlinio laiką „Artstone“ ekipa tik dar labiau susikomplikavo savo padėtį ir po pirmųjų dešimties minučių jų atsilikimas siekė jau dviženklę taškų ribą – 19:9.

Antrajame ketvirtyje „Artstone“ ekipa ir toliau niekaip nerado būdų kaip priartėti prie varžovų. Beveik visą kėlinio laiką į bet kokį svečių bandymą priartėti „Grande“ ekipa rasdavo atsakymą bei pirmaudavo didesniu nei vienženkliu taškų skirtumu. Vis dėl to, šeimininkai prarado koncentraciją paskutinę kėlinio minutę ir per ją sugebėjo iššvaityti solidų pranašumą. Po dvidešimties žaidimo minučių, „Grande“ pranašumas tebuvo vos trys taškai – 32:29.

Po ilgosios pertraukos kovingai nusiteikę į aikštę grįžę „Artstone“ ekipos žaidėjai ne tik sugebėjo panaikinti turėtą deficitą, tačiau po D. Puodžiulio dvitaškio metimo, pirmą kartą šiose rungynėse svečiai įgijo pranašumą (34:35). Tiesa, svečiai daug laiko persvara džiaugtis neturėjo. Puikią atkarpą rungtynėse sužaidęs M.Karauskas atstatė komandos pranašumą bei leido savo ekipai ir vėl perimti žaidimo kontrolę (26 min. 41:35). Būtent trylika M. Karausko taškų iš penkiolikos visos komandos taškų kėlinyje, leido „Grande“ ekipai prieš lemiamą ketvirtį ir toliau būti priekyje – 47:40.

Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkams ir vėl buvo pavykę išsiveržti į priekį didesniu nei vienženkliu taškų skirtumu (32 min. 52:42), tačiau svečiai nebuvo linkę paleisti vilties dar pakovoti šiose rungtynėse dėl pergalės ir įpusėjus kėliniui sumažino atsilikimą iki vos vieno metimo persvaros (55:52). Vis dėl to, daugiausia V. Jaciko ir E. Petrausko pastangomis šeimininkai sugebėjo ir vėl susikrauti dviženklę persvarą, o „Artstone" dar kartą „sugrįžti“ į rungtynes pavyko tik sąlyginai – paskutinėmis rungtynių sekundėmis jų persvara ir vėl buvo sumažėjus iki trijų taškų, tačiau laiko pakovoti dėl bilieto į ketvirtfinalį jau buvo per mažai. „Grande“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 65:59 bei ketvirtfinalyje susikaus su „Sabonio KC“ ekipa.

Po rungtynių kalbintas „Grande“ ekipos treneris Tadas Vaitkunas atskleidė tai, jog savo ekipos žaidimu nėra patenkintas:

Rungtynės po ilgos pertraukos, labai daug bardako, daug klaidų. Aišku varžovai buvo biški silpnesni, dėl to ir laimėjom, bet šiaip neatrodėm gerai aikštelėje nei mes, nei varžovai.

„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kauno technikos kolegija“ pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę 2017 (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 18:23 val.)Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 00:43 val.)Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)