Remza & Langvila vs Artstone (83:98)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas

2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 00:43 val., peržiūros: 1012

Ketvirtadienį, balandžio 13 dieną, T. Ivanausko gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Remzos & Langvilos“ ir svečių „Artstone“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios keliais taškais atitrūkę svečiai didžiąją dalį laiko žengė priekyje, tačiau vėliau atsigavę aikštės šeimininkai sugebėjo išplėšti pratęsimą bei jo metu kiek atitrūkti. Nepaisant to, „Artstone“ išplėšė antrą pratęsimą, kurio metu sugebėjo ne tik perimti iniciatyvą, bet ir įgyti reikiamą taškų persvarą. 83:98 (13:19, 22:18, 13:18, 22:15, 10:10, 3:18).

Susitikimo pradžioje komandos kurį laiką žaidė apylygiai, tačiau vėliau spurtavę svečiai įgijo šešių taškų atotrūkį. Antrą kėlinuką žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai pasivijo varžovus, tačiau čia pat ir vėl sėkmingą atkarpą sužaidę „Artstone“ krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą. Nepaisant to, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios nežymiai geriau pasirodę „Remza & Langvila“ sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. 35:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir didžiąją dalį laiko abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, ketvirčio viduryje kiek geriau pasirodę svečiai įgijo dviženklę persvarą, bet ir vėl kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki septynių taškų. Ketvirtame kėlinuke tarp komandų vyko itin atkakli kova, pareikalavusi ir žaidėjų susistumdymų, tačiau trumpalaikiai incidentai mažiau iš vėžių išmušė „Remzą & Langvilą“, ko pasekoje pastarieji ėmė mažinti deficitą ir po taiklaus Ž. Zakraso tritaškio kova persikėlė į pratęsimą. 70:70.

Pratęsimo pradžioje iškart į priekį šovė aikštės šeimininkai, tačiau pačiu laiku susiėmę „Artstone“ krepšininkai pasivijo varžovus ir po eilinio P. Pacevičiaus dvitaškio santykių aiškinimuisi prireikė ir antrojo pratęsimo. Jau nuo pat antrojo pratęsimo pradžios lyg ant sparnų žaidę svečių ekipos žaidėjai ėmė sparčiai tolti nuo varžovų, kurie, prabėgus trims minutėms galutinai nuleido rankas, kuo pasinaudoję „Artstone“ žaidėjai įgijo reikiamą pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 83:98.

Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę 2017 (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 18:23 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Remza & Langvila“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:56 val.)