Brentex Trailer vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (50:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį

2017 gegužės 09 d., Antradienis, 00:00 val., peržiūros: 953

Pirmadienį, gegužės 8 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Didžiosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Brentex Trailer“ bei svečių Birštono SC ‒ „Olimpas“. Rungtynės labiau pasižymėjo klampumu, netaikliais metimais, klaidų gausa, dėl ko ir nebuvo itin rezultatyvios. Praktiškai visų rungtynių metu priekyje žygiavo svečių ekipa ir rungtynių pabaigoje atrėmė šeimininkų ekipos bandymus pakovoti dėl pergalės, o galiausiai ir žengė į pusfinalį.

Pirmojo kėlinuko pradžia buvo itin nerezultatyvi. Sėkmingiau, tiesa, sekėsi Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipai, kurie kiek dažniau sėkmingai užbaigdavo savo atakas. Rungtynes jie pradėjo 8:2 atkarpa, o antrąjį metimą iš žaidimo „Brentex Trailer“ pataikė sužaidus beveik septynias minutes. Likusio kėlinuko metu komandos per daug niekuom nepasižymėjo, o skirtumas per daug ir nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 7:14. Antrajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti kiek geresnį žaidimą, o ypatingai šeimininkai. Nors kėlinuką 5:0 spurteliu pradėjo svečiai ir padidino savo pranašumą iki 12-os taškų, tačiau vėliau „Brentex Trailer“ pradėjo po truputį vytis savo varžovus ir prieš pat kėlinio pabaigą, savo deficitą buvo sumažinę perpus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:29.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, Birštono SC ‒ „Olimpas“ krito į šiokią tokią duobę, o tuo kaip mat pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir pelnė aštuonis taškus be atsako, kurie leido jiems sumažinti savo atsilikimą iki minimumo ir taip grįžti į rungtynes. Po to komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 40:43. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri laimėjo atkarpą 8:3 bei taip padidino savo atotrūkį iki aštuonių taškų. Tuomet „Brentex Trailer“ ekipa susiimė gynyboje ir neleido birštoniečiams pelnyti taškų net šešias minutes. Tuo jie pasinaudojo ir likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, priartėjo prie savo varžovų iki minimumo. Tačiau tai buvo paskutinė gera žinia jiems, nes per likusį rungtynių laiką jie nesugebėjo pelnyti nė taško ir tai jau automatiškai reiškė jų pralaimėjimą. Birštono SC ‒ „Olimpas“ po įtemptos kovos pateko į pusfinalį, o galutinis rungtynių rezultatas 50:56.

Pusfinalyje Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitiks su „Old S/M“ ekipa.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.) „Brentex Trailer“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Team Five“ (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 21:04 val.)„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)