Team Five vs Brentex Trailer (37:94)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Brentex Trailer“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Team Five“

2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 21:04 val., peržiūros: 808

Penktadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Team Five“ ir svečių teisėmis atvykę „Brentex Trailer“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Brentex Trailer“, kur greitai atitrūko nuo varžovų (2:10). Po minutės pertraukėlės „Team five“ ekipai pavyko susitvarkyti su gynyba, tačiau neilgam. Svečiai toliau užtikrinčiau atrodė puolime ir atstatė turėtą pranašumą (6:16). Antrame kėlinyje „Brentex Trailer“ niekaip nepavyko pelnyti taškų, o šeimininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų ( 11:16). Svečiai tik ketvirtąjį kėlinuko minutę pelnė pirmuosius taškus , kur su pirmaisiais taškais surengė spurtą 21:0 ir šeimininkai nepelnė ne vieno taško – 11:37.

Antroje rungtynių „Brentex Trailer“ pratęsė savo spurtą 16:0 , kur bendras net 37:0 ( 11:53). Per likusį laiką „Team five“ ekipai pavyko susitvarkyti su puolimu, kur taškas į tašką žaidė su varžovais ( 23:62). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Brentex Trailer“ toliau didino skirtumą ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 37:94 (6:16, 5:21, 12:25, 14:32)

„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Team Five“ patyrė gėdingą nesėkmę (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:42 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)