BC „Straight“ vs Kauno Rami (82:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 25 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį

2017 balandžio 25 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 887

Balandžio 25 -ąją, antradienį, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų BC „Straight“ bei svečių statusą turėjusių „Kauno Rami“ ekipų. Antrajame kėlinyje varžovus į „nokdauną“ pasiuntę šeimininkai, užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą viso susitikimo metu ir laimėjo rungtynes rezultatu 82:70 (21:16, 29:13, 10:24, 22:17).

Rungtynių pradžia prasidėjo atkaklia kova, kurioje laiminti komanda keitėsi ne kartą. Sužaidus penkias minutes, po E. Mackevičiaus tritaškio metimo komandas skyrė vos vienas taškas (15:14). Antroje kėlinio dalyje komandų greitas puolimas kėlė mažyti chaosą aikštelėje, o to pasekoje, abi ekipos daugiau metė pro šalį, dažniau klydo nei atakas „paversdavo“ taškais. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai buvo įgiję penkių taškų pranašumą – 21:16.

Antrajame kėlinyje vedini A. Eitučio BC „Straight“ komandos žaidėjai „įjungė aukštesnę pavarą“ bei pradėjo tolti nuo varžovų. Sužaidus keturias minutes kėlinyje, pirmą kartą šiose rungtynėse, po T. Laucevičiaus tritaškio metimo, skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio (33:21). Ir tai buvo ne pabaiga. Paskutinių trijų kėlinio minučių atkarpą šeimininkai laimėjo net 17-4, o tai jiems leido prieš ilgąją pertrauką pirmauti net dvidešimt vieno taško persvara – 50:29.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo itin susikaupę ir pradėję taikyti zoninę gynybą, gerokai išmušė varžovus iš vėžių. Po sužaistų keturių minučių kėlinyje, „Kauno Rami“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki keturiolikos taškų (54:40). Svečiai ir toliau mažino atsilikimą ir po dviejų G. Vyšniausko taškų su pražangą, skirtumas sumažėjo jau vos iki devynių taškų (27 min. 56:47). BC „Straight“ ekipa paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ji nedavė teigiamo rezultato. Iki lemiamo ketvirčio „Kauno Rami“ tik dar labiau sumažino atsilikimą bei sugrąžino intrigą šiose rungtynėse – 60:53.

Ketvirtojo kėlino pradžioje „Kauno Rami“ komanda ir vėl įstrigo šeimininkų gynybos gniaužtuose, o BC „Straight“ ekipos žaidėjai prisitaikę prie varžovų zoninės gynybos, ėmė rinkti taškus (33 min. 68:55). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė dvylika taškų (71:59), o „Kauno Rami“ ekipa ėmė skubėti – beveik kiekviena komandos ataka baigdavosi tolimu metimu, o jie, deja, dažniausiai nepasiekdavo tikslo, todėl sėkmingai kontraatakavę šeimininkai ne tik, kad išsaugojo turėtą pranašumą, tačiau jį dar ir padidino. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti pora minučių, rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė, o likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas. BC „Straight“ perlipo ketvirtfinalio barjerą įveikdama „Kauno Rami“ ekipą rezultatu 82:70 bei pusfinalyje susitiks su „Šešių sūriu“ ekipa.

Po laimėtų rungtynių, BC „Straight“ ekipos treneris Edvinas Rinkevičius teigė, jog varžovai buvo verti vienas kito:

Įtemptos varžybos, vienas piktas va (red. past. rodo į komandos draugą R. Viskantą). Nieko, varžovai verti vienas kito aišku, stengėsi vyrai, viską, bet mes šiandien turėjome didesnį suolelį, keitėm, vieniem nesisekė labiau, kitiems žaidėm kur sekasi labiau žaidėjams. Laimėjom šiaip ne taip, išvargom.

Tuo tarpu „Kauno Rami“ ekipos treneris Šarūnas Petraitis savo ekipą įvardijo kaip namų komandą bei apgailestavo, jog nepavyko sužaisti geriau:

Nežinau, blogai sužaidėm, mes namų salės komanda, svetimose salėse visada blogai žaidžiam ir nežinau, teisėjus reikia su didesniais kiaušais atsiųsti. Makštutį mums geriausiai visada siųskit į varžybas, jis leidžia biški kiečiau žaisti. Tai tiek.

„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)Pavasario taurės starte užtikrinta „Kauno Rami“ pergalė prieš „Hermį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 23:42 val.)„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kauno Rami“ iššvaistė didžiulį pranašumą, tačiau pratęsime palaužė KK „Garliava“ ekipą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:59 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)