Košmaras vs Kauno Rami (89:84)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 908

Pirmadienį, balandžio 3 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ 2017 taurės, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Košmaro“ ir svečių „Kauno Rami“ ekipų. Jeigu svečiai jau iškovojo dvi pergales turnyre, tai „Košmaro“ krepšininkai pralaimėjo vienerias rungtynes.

Rungtynes „Kauno Rami“ pradėjo spurtu ir po rezultatyvaus G. Vyšniausko prasiveržimo pirmavo 5:13. Bet tada „Košmaro“ krepšininkai R.Petrauskas ir D.Eidukynas pataikė po tritaškį, o aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Pasibaigus pirmajam kėlinukui „Košmaras“ buvo priekyje 20:18.

Antrajame kėlinuke iniciatyvos ėmėsi „Kauno Rami“ ekipos vienas lyderių Š.Petraitis, po kurio metimų svečiai įsiveržė į priekį 26:29. Kėlinuko pabaigoje O. Gelžinio ir G. Vyšniausko metimai leido „Kauno Rami“ ekipai būti priekyje 38:41.

Trečiajame kėlinuke G. Vyšniausko metimai, G. Džiaugio ir Š. Petraičio tritaškiai leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą 42:54. Kėlinuko pabaigoje „Košmaras“ prisivijo varžovus ir po keturių P. Kuzminsko taškų paeiliui priartėjo iki 55:60.

Ketvirtajame kėlinuke „Košmaro“ ekipa po D. Labašausko ir A. Strazdausko metimų persverė rungtynių svarstykles savo naudai ir įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo 71:67. Kad ir kaip bandė „Kauno Rami“ ekipa priartėti prie varžovų, tačiau taiklūs baudų metimai rungtynių pabaigoje leido „Košmaro“ krepšininkams nebepaleisti savo pirmosios pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 89:84 (20:18, 18:23, 17:19, 34:24).

Košmaras: Dainius Labašauskas – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Petras Kuzminskas – 18 tšk., Augustinas Strazdauskas – 15 tšk., Pijus Juodis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Kauno Rami: Gytis Vyšniauskas – 27 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Oskaras Gelžinis – 11 tšk. (13 atk. kam.)

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Košmarą“ (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Pavasario taurės starte užtikrinta „Kauno Rami“ pergalė prieš „Hermį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 23:42 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)„Kauno Rami“ iššvaistė didžiulį pranašumą, tačiau pratęsime palaužė KK „Garliava“ ekipą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:59 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)