Sabonio KC vs BC „Straight“ (62:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas

2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 22:47 val., peržiūros: 922

Balandžio 13 -ąją, ketvirtadienį, įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp aikštės šeimininkų –„Sabonio KC“ bei svečių statusą turėjusių – BC „Straight“ komandų. A pogrupio lyderių dvikoje, G. Navicko „už ausų“ tempiami svečiai sugebėjo įrodyti pranašumą prieš šeimininkus ir laimėjo rungtynes rezultatu 63:73 (12:23, 22:14, 16:25, 13:11).

Jaunieji „Saboniukai“ rungtynes pradėjo įsitempę ir nervingi, o tai itin jautėsi ir jų žaidime. Svečiai tempiami G. Navicko, jau sužaidus penkias minutes rungtynėse, turėjo dviženklį taškų pranašumą (1:12). Šeimininkų žaidimas puolime „prabudo“ tik tuomet, kai aikštelėje pasirodė atsarginiai komandos žaidėjai, tačiau lygiai taip pat kaip ir startiniui „Sabonio KC“ komandos penketui, jiems niekaip nesisekė gynyboje. Po pirmųjų dešimties minučių ryški BC „Straight“ persvara – 12:23.

Antrajame kėlinyje „Sabonio KC“ spaudimas galu gale pradėjo duoti rezultatus. Svečiai ėmė strigti puolime, o poilsio minutės suteiktos komandos lyderiui G. Navickui skaudžiai kainavo svečiams. Penkioliktąją rungtynių minutę rezultatas tarp komandų tapo lygus (26:26). „Sabonio KC“ komanda pajautė žaidimo skonį ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes, po M. Špoko tritaškio metimo, jie pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo pranašumą (31:29). Vis dėl to, ramiau ir užtikrinčiau žaidusi BC „Straight“ ekipa sugebėjo susigrąžinti žaidimo kontrolę ir kėlinį baigė pirmaudama trim taškais – 34:37.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios ekipos demonstravo labai apylygį žaidimą, todėl sužaidus puse kėlinio, tarp ekipų vis dar buvo tas pats trijų taškų skirtumas (43:46). Antroje kėlinio pusėje itin išryškėjo šeimininkų klaidos gynyboje. Jie ne tik varžovams leido pelnyti lengvus taškus iš po krepšio, tačiau leisdavo tai daryti „švelniai“ prasižengiant. Būtent ne vieną kartą pasikartojusi situacija „2 + 1“, leido svečiams ir vėl atitrūkti. Prieš lemiamą ketvirtį jų persvara išaugo net iki dvylikos tašku – 50:62.

Ketvirtąjį kėlinį „Sabonio KC“ komanda ir vėl pradėjo sutrikusi. Vaikiškos klaidos puolime bei nesusitvarkymas su varžovais bei jų lyderiu G. Navicku gynyboje, iki kėlinio pabaigos likus žaisti septynias minutes, šeimininkų viltis pakovoti dėl pergalės mažino iki minimumo, nes varžovai buvo „pabėgę“ jau net aštuoniolikos taškų persvara (50:68). Jaunieji krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes iki ketvirčio pabaigos, po M. Užukausko tolimo dvitaškio buvo sumažinę skirtumą iki devynių taškų (59:68), tačiau koncentracijos ir drausmės trukūmas žaidime jiems vis dėl to sutrukdė švęsti pergalę šiose rungtynėse. BC „Straight“ užtikrintu žaidimu iškovojo pergalę rezultatu 63:73 bei finišavo pirmoje grupės vietoje.

BC „Straight“ ekipos vyr. treneris Edvinas Rinkevičius po rungtynių gyrė jaunuosius varžovus:

Jaunimas stengėsi, porą metų dar trūksta ir duos seniems į kaulus. Biškeli koncentracijos jaunimui ir tikrai, matosi, išaugs komanda gera.

Tuo tarpu „Sabonio KC“ ekipos vyr. treneris Andrius Vaicekauskas užtrūko komandos pasitarime ir į spaudos konferenciją pavėlavo. :))

Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)Sabonio KC permainingose rungtynėse nepaliko vilčių komandai Laipsniai (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.) Sabonio KC nepasigailėjo komandos Randeris (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 00:48 val.)