BC „Straight“ vs Laipsniai (101:54)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:36 val., peržiūros: 912

Antradienį Petrašiūnų progimanzijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ ir svečių teisėmis atvykę „Laipsniai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo BC „Straight“ (6:0), tačiau svečiams pavyko atrasti savąjį žaidimą, kur skirtumas ištirpo iki dviejų taškų. Aikštelės šeimininkai toliau mažais žingsniai didinosi pranašumą prieš varžovus ( 24:9). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. BC „Straight“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ( 33:17). Po minutės pertraukėlės „Laipsniams“ sunkiai buvo įveikiama varžovų gynyba, kur šeimininkai greitomis atakomis tolo nuo svečių – 48:22.

Po ilgosios pertraukos BC „Straight“ ėmė spausti varžovus po visą aikštelę, kur „Laipsniams“ buvo neįkandomas riešutėlis ( 59:27). Po ilgos pertraukos svečiai pelnė taškus. Per likusį laiką BC „Straight“ padidino savo triuškinantį pranašumą iki 46 taškų ( 78:32). Ketvirtame kėlinyje „Laipsniams“ pavyko su varžovais žaisti taškas į tašką, tačiau BC „Straight“ per pirmuosius tris kėlinukus užsigarantavo pergalę ( 91:47). Šimtąjį tašką šeimininkams pelnė T.Laucevičius ir BC „Straight“ šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 101:54 (24:9, 24:13, 30:10, 23:22)

BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)Pavasario taurėje „Randeris“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Laipsnius“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:50 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Sabonio KC permainingose rungtynėse nepaliko vilčių komandai Laipsniai (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)