Kauno Rami vs KMAIK (97:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 22:58 val., peržiūros: 905

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko KKL Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Kauno Rami“ ir svečių „KMAIK“ ekipos.

Rungtynės prasidėjo aktyviu šeimininkų žaidimu, jie stengėsi išnaudoti tai, kad varžovai atvyko tik penkiese. Aktyvus žaidimas puolime greit atnešė rezultatų – „Kauno Rami“ trūktelėjo į priekį – 13:4. Visgi, kėlinuko antroje pusėje, daugiausia I. Šturmos metimų dėka, svečiai spurtavo 4:11, ir likus žaisti tris minutes jau kvėpavo varžovams į nugarą (17:15). Kėlinuką užbaigė taiklus D. Blužo metimas, po kurio rezultatas buvo 19:15 šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinuke „KMAIK“ ekipa stengėsi neleisti dar labiau pabėgti varžovams ir netrukus komandas skyrė vos taškas. Tačiau šeimininkų komanda vėl padidino žaidimo apsukas ir vėl atitrūko aštuoniais taškais (34:26). Svečiam pradėjo stigti jėgų ir jie nebespėdavo gynyboje paskui savo varžovus. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau 15 taškų – 44:29.

Trečiajame kėlinuke, kurį laiką komandos žaidė apylygiai ir skirtumas žymiai nekito. Kėlinuko pabaigoje taiklūs Š. Petraičio ir E. Mackevičiaus metimai dar labiau padidino svečių persvarą – 76:51.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, o „Kauno Rami“ ekipa ir toliau didino savo persvarą. Puikiai šiame kėlinuke sužaidė G.Vyšniauskas, kuris ne tik rinko taškus, bet ir puikiai asistavo komandos draugams. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui „Kauno Rami“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 97:66 (19:15, 25:14, 32:22, 21:15).

Kauno Rami: Emilis Mackevičius – 24 tšk., Gytis Vyšniauskas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Petraitis – 20 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Jonas Jančiukas – 13 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 36 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Jonas Navackas – 12 tšk., Paulius Zagurskas – 9 tšk.

„Kauno Rami“ iššvaistė didžiulį pranašumą, tačiau pratęsime palaužė KK „Garliava“ ekipą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:59 val.)„KMAIK“ lengvai sudorojo „Hermį“ (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:49 val.)Pavasario taurės starte užtikrinta „Kauno Rami“ pergalė prieš „Hermį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 23:42 val.)„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:37 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)