BC „Straight“ vs Randeris (92:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 1160

Antradienį, balandžio 4 dieną, Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Straight“ bei svečių „Randerio“. Pirmojo kėlinuko metu komandos žaidė gan apylygiai, tačiau vėliau po truputį pradėjo ryškėti žymesnis aikštelės šeimininkų pranašumas, o galiausiai ketvirtojo kėlinio metu šeimininkai pradėjo triuškinti savo varžovus ir įtikinamai startavo šioje taurėje.

Pirmasis kėlinukas buvo gana rezultatyvus ir komandos labiau žiūrėjo kaip sėkmingiau joms užpulti, nei, kad apsiginti. Kėlinio pradžia kiek sėkmingesnė buvo aikštelės šeimininkams, tačiau tuomet svečių ekipa pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo keturių taškų atotrūkį. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai ir keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Visgi, ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė BC „Straight“ ekipa, kuri kėlinį užbaigė 9:2 atkarpa bei persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:20. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pelnė dar šešis taškus be atsako bei taip padidino savo atotrūkį jau iki devynių taškų. Vėliau komandos vėl pradėjo žaisti apylygiai, tačiau įpusėjus kėlinukui, aikštelės šeimininkų pranašumas pasiekė dviženklę ribą. Vėliau komandos strigo puolime ir sunkiai rinko taškus, bet „Randeris“ kėlinį užbaigė kiek tvirčiau bei sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:35.

Trečiojo kėlinio metu komandos ir toliau žaidė gana apylygiai ir BC „Straight“ ekipai niekaip nepavyko padidinti savo atotriūkio iki žymesnės ribos. A.Eitutis ir D.Truncė surinko liūto dalį savo komandos taškų per šį ketvirtį, tačiau trūko daugiau indėlio iš kitų žaidėjų, o tai leido „Randerio“ ekipai per daug toli nepaleisti savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:52. Ketvirtajame kėlinyje pradėjo dar labiau ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Jie kėlinuką pradėjo 9:2 spurtu ir savo pranašumą padidino jau iki 17-os taškų. Vėliau jie pelnė dar 11-ą taškų be varžovų atsako ir įgijo jau beveik 30-ies taškų pranašumą. Galiausiai, jie iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 92:67.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 29 tšk., Donatas Truncė – 28 tšk. (14 atk. kam.), Edvinas Rinkevičius – 19 tšk.

Randeris: Rokas Ašmena – 15 tšk., Deividas Leonavičius – 12 tšk., Vilius Narbutas – 12 tšk., Laimonas Steponavičius – 10 tšk. (10 rezult. perd.)

„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)Pavasario taurėje „Randeris“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Laipsnius“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:50 val.) Sabonio KC nepasigailėjo komandos Randeris (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 00:48 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)