Galera vs UNO (84:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 03 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno tarptautinė gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“

2022 spalio 03 d., Pirmadienis, 21:01 val., peržiūros: 243

Spalio 3 dieną, 18:45 val., A. Puškinio mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 komandos "Galera" (šeimininkai) ir "UNO" (svečiai). Jau pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodė šeimininkai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą ir solidžiai sužaidę antroje susitikimo dalyje pasiekė įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 84:64 (22:13, 24:19, 18:22, 20:10).

Rungtynių pradžioje komandos sunkiai rinko taškus, o pirmieji į priekį nutolo šeimininkai, kurie sėkmingai įveikė varžovų zoninę gynybą ir tolimų metimų dėka nutolo. Nors "UNO" atsigavo antrame ketvirtyje, bet jų spurtas buvo neilgas ir netrukus "Galera" vėl pabėgo. Ilgojo pertrauka prasidėjo esant rezultatui 46:32.

Antroje rungtynių dalyje "UNO" taip ir nesugebėjo sugrįžti į rungtynes, skirtumas nebeaugo, bet intrigos irgi nebuvo. Galiausiai šeimininkai sužaidė dar vieną puikią atkarpą ir taip visiškai užtvirtino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:64.

Justinas Laužadis

„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“ (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Nors taškas į tašką ‒ Galera nugalėjo (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:02 val.)Pirmoji UNO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:16 val.)18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)Visas rungtynes vargę „Omega“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Galera“ ekipą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:19 val.)