Galera vs Užveža (72:60)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 02 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60

2022 spalio 02 d., Sekmadienis, 23:32 val., peržiūros: 293

Dar vienos "Laikinosios sostinės" turnyro rungtynėse "Galera" komanda susikovė su "Užveža" ekipa.

Pirmame kėlinuke kiek geriau sekėsi "Užveža" komandai ir ji buvo priekyje, tačiau antrame nerezultatvyviame kėlinuke Galera perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį.

Po ilgosios pertraukos Galera toliau laikė pranašumą savo rankose ir šventė pergalę rezultatu 72:60.

Nugalėtojams daugiausiai, 18 taškų pelnė R.Stupelis, pralaimėjusių gretose labiausiai pasižymėjo R.Živatkauskas (17 taškų)

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:19 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)R2P Sport krepšininkai lengvai įveikė Užveža ekipą (2022 spalio 06 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)