UNO vs R2P Sport (79:114)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 12 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“

2022 spalio 12 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 231

Pirmadienį, spalio 12 d., Kauno švaros sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 rungtynės tarp šeimininkų „UNO“ ir svečių „R2P Sport“.

Rungtynes komandos pradėjo gan sparčiu tempu. Svečiai daugiau stengėsi greitai įmesti kamuoli po krepšiu ir ten sužaisti rezultatyviai, savo ruožtu „UNO“ daugiau kliovėsi tolimais metimais, kurie visi skriejo pro šalį. Po pirmo ketvirčio rezultatu 25:32 priekyje „R2P Sport“. Antrojo ketvirčio pradžioje situacija aikštelėje nesikeitė, tačiau perkopus kėlinio vidurį svečiai, puikiai atakuodami iš po krepšio, surengė spurtą ir įsiveržė į priekį 10 taškų pranašumu. Visgi „UNO“ nepasimetė, kelias minutes paspaudė varžovus, išprovokavo klaidas ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino rezultatą iki 46:54.

Po ilgosios pertraukos geriau pradėjo „R2P Sport“, kuri per pirmas dvi minutes susigrąžino 10 taškų pranašumą ir išlaikė jį iki pat kėlinio pabaigos. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai – 64:78. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje svečiai toliau laikė persvarą savo rankose ir vis labiau tolo, tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkai pradėjo pavojingai artėti. Nors intriga išliko iki rungtynių pabaigos, vis gi svečiai neprisileido varžovų arčiau ir šventė pergalę rezultatu 79:114.

6 rezult. perd.

Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)R2P Sport krepšininkai lengvai įveikė Užveža ekipą (2022 spalio 06 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Nors taškas į tašką ‒ Galera nugalėjo (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:02 val.)„Arko“ tapo naujaisiais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)Pirmoji UNO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:16 val.)