Skroblų alėja vs UNO (73:42)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 spalio 19 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa

2022 spalio 19 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 214

Spalio 19 dieną, 19:10 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 komandos "Skroblų Alėja" (šeimininkai) ir "UNO" (svečiai). Komandos stojo žaisti aštuntfinalio rungtynių. Jau rungtynių pradžioje "Skroblų Alėja" įrodė, jog šiandien jie tikisi lengvos pergalės, skirtumas greitai augo, o susitikimas baigėsi triuškinamu rezultatu 73:42 (23:15, 25:8, 13:14, 12:5).

Jau pirmoje rungtynių dalyje "Skroblų Alėja" nutolo, komanda diktavo savo sąlygas abiejose aikštės pusėse, o demonstruojama geležinė gynyba neleido lengvų taškų rinkti "UNO" ekipai. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Skroblų Alėjai" jau turint itin solidų pranašumą ir pirmaujant rezultatu 48:23.

Nors trečiasis kėlinukas buvo gana lygus ir nerezultatyvus abiems komandoms, tačiau žaidėjai jau suprato, kad likęs laikas tebus tik formalumas. "UNO" komanda tiesiog tragiškai atakavo ketvirtojo kėlinuko metu, per kurį surinko vos 5 taškelius. Nors antroje rungtynių dalyje gerokai nukrito ir "Skroblų Alėja" rezultatyvumas, tačiau susikrauta persvara pirmoje dalyje leido pasiekti pergalę triuškinamu skirtumu 73:42.

7 taškai

„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Skroblų Alėja“ iškovojo „Iššūkio“ taurės bronzą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 21:57 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“ (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos Hidraulinės sistemos ir Skroblų alėja. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)