Galera vs Omega (78:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 16 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes vargę „Omega“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Galera“ ekipą

2022 spalio 16 d., Sekmadienis, 19:19 val., peržiūros: 221

Sekmadienį, spalio 16 d., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 rungtynės tarp šeimininkų „Galera“ ir svečių „Omega“.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai kurie per pirmas dvi minutes pelnė penkis taškus be atsako (8:0) Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 7 taškai (17:11). Ketvirčio pabaigoje komandos žaidė apylygiai (21:20). Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Galera“, bet tuo pačiu atsakė ir priešininkai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 2 taškai (34:32). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas išaugo iki 10 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė „Omega“. Vėliau komandos žaidė lygiai, likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigs komandas skyrė 9 taškų (44:35).

Prasidėjus trečiam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai, kurie per kelias minutes nutolo 13 taškų. Prasidėjus antrai ketvirčio pusei minutės pertraukėlės paprašė šeimininkai ir kėlinio pabaigoje „Galera“ padidino persvarą iki 15 taškų (67:52). Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Baigiantis pirmai kėlinio pusei svečiai puikiai susižaidė ir priartėjo prie varžovų – 64:57. Likus iki varžybų pabaigoms vienai minutei „Omega“ komanda persvėrė rezultatą į savo naudą 78:79 ir laimėjo šiandienos rungtynes.

Laurynas Senkus

18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)Nors taškas į tašką ‒ Galera nugalėjo (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:02 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)Pirmoji UNO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:16 val.)