UNO vs Omega (94:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Pirmoji UNO pergalė

2022 spalio 11 d., Antradienis, 00:16 val., peržiūros: 229

Iškarto galima paminėti, kad omega komanda susirinko tik penkiese, todėl visas rungtynes turės žaisti be keitimu. Pirmas kėlinys sužaistas apylygiai, abi komandos rezultatyviai pradėjo varžybas. Tačiau minimalia persvara pirma kėlinį laimėjo Omega komanda rezultatu 25:24. Antras kėlinys išliko nepakitęs, taškas po taško abi komandos apylygiai užbaigė pirmąją pusę. Po ilgosios pertraukos UNO komanda pradėjo rodyt, kad į rungtynes reikia susirinkti pilnesne sudėtimi, taiklūs metimai padėjo dviženkliu skirtumų išsiveržti į priekį. Su 17 taškų persvara UNO komanda ketvirtą kėlinį išlaikė pranašumą ir rungtynes nugalėjo. Omega komandoje geriausiai pasirodė nr. 7 L. Senukus sumetęs 29 taškus. UNO komandoje geriausia žaidimą rodė nr. 3 G.Šuklevičius pataikęs 32 taškus. Rungtynes nugalėjo UNO komanda rezultatu 94:75

„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“ (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Visas rungtynes vargę „Omega“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Galera“ ekipą (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 19:19 val.)