BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Arena Biliards (88:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“

2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 18:58 val., peržiūros: 669

Spalio 4 dieną, 17.30, Kauno technikos kprofesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BC „Skroblų alėja – Straight“ ir svečiai „Arena biliards”. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:69 (22:17, 30:11, 13:13, 23:28).

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Pirmas tris minutes BC „Skroblų alėja – Straight“ neleido varžovams įmesti nė taško, o patys sumetė 8. Tačiau kai varžovai atsidarė taškų sąskaitą, skirtumas tarp komandų po truputį tirpo. Likus žaisti 2 pirmo kėlino minutes „Arena biliards“ rezultatą išlygino, tačiau iki kėlinio galo šeimininkai susigrąžino šiokį tokį pranašumą 22:17. Antrojo kėlinio pradžioje BC „Skroblų alėja – Straight“ vėl surengė 12 taškų spurtą ir suskrovė 18 taškų pranašumą. Likusį kėlinio laiką šeimininkai absoliučiai domino visoje aikštelėje. Gynyboje puikiai provokavo varžovų klaidas ir greitai atlikdami pirmą perdavimą, sėkmingai rinko taškus greitose atakose. Taip pat poziciniame puolime BC „Skroblų alėja – Straight“ puikiai dalinosi kamuoliu, surasdavo laisvus žmones ir rezultatyviai užbaigdavo atakas. Po dviejų kėlinių rezultatu 52:28 priekyje BC „Skroblų alėja – Straight“.

Antroje pusėje situacija beveik nesikeitė. Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė nerezulatyviai, tačiau lygiomis (13:13). O ketvirtajame kėlinyje buvo likę tik formalumai ir nors „Arena biliards“ šiek tiek sumažino atsilikimą, nuo pralaimėjo išsigelbėti nepavyko ir rezultatu 88:69 pergalę šventė BC „Skroblų alėja – Straight“.

BC „Skroblų alėja – Straight“ komandos treneris Edvinas Rinkevičius: "Turėjom nedidelį planelį, kuris puikiai pavyko – greitai susikrovėme pervsarą ir galėjome sau leisti padirbti su deriniais bei išbandyti naujus žaidėjus. Pabaigoje išsvaistyta persvarą nėra geras dalykas, bet tikiuosi to užteks bendroje įskaitoje."

Gytis Budreika

Po atkaklios kovos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Ariogalą“ (75:64) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)