Remza vs Arena Biliards (102:85)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 spalio 21 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards

2020 spalio 21 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 828

Trečiadieni, spalio 21 diena, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" mažosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų Remza bei svečių- Arena Biliards. Nuo rungtynių pradžios pranašumą susikrovę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 102:85 (32:23, 23:24, 29:14, 18:24).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Įpusėjus pirmam kėliniui šeimininkai, dėka trijų iš eilės A. Makūno tritaškių įgijo apčiuopiamą pranašumą. Rezultatas po pirmojo kėlinio- 32:23. Antrajame kėlinyje Arena Biliards neketino pasiduoti. Dėka gero L. Varno žaidimo baudos aikštelėje, svečiai sumažino atsilikimą iki 8 taškų- 55:47.

Trečiajame kėlinyje Arena Biliards komandos lyderis L.Varnas gavo diskvalifikacinę pražangą. Tuo pasinaudoję Ramzos krepšininkai greitomis atakomis nutolo nuo varžovu. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 81:64. Ketvirtajame kėlinyje, liko tik formalumas. Šeimininkai ir toliau įrodinėjo savo pranašumą po krepšiu bei komandiniu žaidimu. Galutinis rungtynių rezultatas- 102:85.

Domantas Sprindys

Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„Remza“ atlošė 18 taškų deficitą, bet rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Remza“ įveikė KM „Žalgiris“ 2004 (90:84) (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:03 val.)„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)