UNO vs Arena Biliards (73:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą

2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 805

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "UNO" ir "Arena Biliards".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau ketvirčio pabaigoje užtikrinčiau sužaidė "Arena Biliards" ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 17:22). Antrame kėlinyje svečiai įkrito į duobę, o "UNO" puikiai atrodė tiek puolime, tiek gynyboje ir kėlinuką laimėjo 26:6 rezultatu – 43:28

Po ilgosios pertraukos "Arena Biliards" pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir per kėlinuką sumažino skirtumą iki 6 taškų ( 56:50). Lemiamame kėlinyje toliau vyko atkakli kova tarp komandų, bet "UNO" nepaleido susikrauto pranašumo, kur išlaikė iki rungtynių pabaigos ir iškovojo kelialapį į Mažosios taruės finalą. rezultatu – 73:65 (17:22, 26:6, 13:22, 17:15)

Domantas Sprindys

Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:58 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)