BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs UNO (83:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 spalio 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“

2020 spalio 18 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 980

Sekmadienį, spalio 18 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 aštunftinalio rungtynės tarp BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir „UNO ekipų.

Rungtynių pradžioje puikią atkarpą sužaidė UNO“ krepšininkas A.Olberkis, įmetęs per pirmą kėlinį 13 taškų, kurie leido svečiams būti priekyje 17:21.

Antrajame kėlinyje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ į priekį patraukė rezultatyvus M. Sinkevičiaus žaidimas, o kėlinio paskutinėmis sekundėmis pataikytas M. Vitkausko dvitaškis įpusėjus susitikimui leido šeimininkams pirmauti minimaliu pranašumu 45:44.

Trečiajame kėlinyje ir toliau aikštėje virė kova taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje kiek sėkmingiau sužaidę UNO krepšininkai išsiveržė į priekį ir pasibaigus kėliniui pirmavo 60:63.

Lemiamame kėlinuke likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ išlygino rezultatą 75:75. Ir toliau komandos keitėsi taikliais metimais, bet likus minutei P.Žukaitis pataikė tritaškį, dvi baudas sumetė R.Gudynas ir nors A.Jakas dar tritaškiu metimu sumažino skirtumą iki dviejų taškų, bet A. Olberkio baudų metimai įtvirtino svečių pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 83:89 (17:21, 28:23, 15:19, 23:26).

6 išpr. praž.

Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Po atkaklios kovos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Ariogalą“ (75:64) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:58 val.)„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)