BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs GZP (62:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą

2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 20:43 val., peržiūros: 751

Trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 rungtynės tarp BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir „GZP ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo GZP“ krepšininkai, kurie aktyviu žaidimu puolime iškart nutolo dviženkliu pranašumu 3:13. Visgi, kėlinio antroje pusėje svečių puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai priartėjo iki 16:18.

Antrasis kėlinukas ir vėl prasidėjo GZP“ krepšininkų spurtu, BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ pirmuosius taškus kėlinyje pelnė sužaidus beveik aštuonias minutes, o įpusėjus susitikimui svečiai nutolo 22:37.

Trečiajame kėlinyje šeimininkus į priekį patraukė A.Eitutis ir A.Žitkus, po kurių metimų BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ sužaidus keturias minutes kėlinyje priartėjo iki 32:43. Nors ir pabandė šeimininkai priartėjo, bet P. Mickūno rezultatyvus žaidimas vėl leido GZP“ ekipai nutolti ir po trijų kėlinių pirmauti 44:58.

Lemiamame kėlinuke BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ pabandė atkurti intrigą ir priartėjo ik šešių taškų deficito, tačiau tada P.Mickūnas smeigė tris tolimus metimus ir GZP“ iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 62:77 (16:18, 6:19, 22:21, 18:19).

9 taškai

Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)Po atkaklios kovos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Ariogalą“ (75:64) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)