BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Ariogala (75:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 07 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Ariogalą“ (75:64)

2020 spalio 07 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 684

Trečiadienį, Spalio 7 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Laikinosios sostinės“, mažosios taurės, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko vietos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir svečiai „Ariogala“.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai, kurie be atsako pelnė pirmuosius 8 taškus, tačiau šeimininkų puolimas laikinai sustojo, o tuo pasinaudojusi „Ariogala“ prisivijo varžovus bei užbaigė pirmąjį ketvirtį minimaliu pranašumu – 16:17.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau gerą atkarpą tęsė svečiai, kurie ketvirtį pradėjo 12:2 spurtu ir padidino savo pranašumą iki 12 taškų (18:30). „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai nepasimetė ir per kėlinį sumetė net 6 tolimus metimus, kas leido sumažinti atsilikimą iki 3 taškų – 37:40.

Po ilgosios pertraukos, rungtynių kontrolę perėmė šeimininkai, kurie per kelias minutes persvėrė rezultatą savo naudai ir varžovams per trečiąjį ketvirtį leido pelnyti vos 13 taškų – 59:53.

Lemiamą kėlinį „Ariogalos“ krepšininkai pradėjo spurtu ir šeimininkams pavyko persverti rezultatą, tačiau neilgam, 3 tolimi „Skroblų alėja ‒ Straight“ metimai sudavė paskutinį smūgi varžovams ir rungtynės baigėsi šeimininkų pergale – 75:64 (16:17, 21:23, 22:13, 16:11)

Andrius Rupeika

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)