Agentus vs SD Ranga (82:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“

2017 gegužės 12 d., Penktadienis, 08:07 val., peržiūros: 927

Ketvirtadienį, gegužės 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „SD Rangos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų klostėsi apylygė kova, tačiau pabaigoje aikštės šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti. Vis tik, čia pat ant kulnų pradėję lipti svečiai nebesugebėjo pasivyti priešininkų, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Agentus“. 82:79 (13:18, 22:14, 25:23, 22:24).

Rungtynių pradžioje sėkmingesnę atkarpą sužaidę svečių krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat du taškus su pražanga pelnęs M.Galinis rezultatą išlygino. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „SD Rangos“ žaidėjai įgijo penkių taškų persvarą. Jau pačioje antrojo kėlinuko pradžioje „Agentus“ perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau po U. Drulios tritaškio svečiai ir vėl išsiveržė į priekį, Nepaisant to, aikštės šeimininkai surengė spurtą 8:0, kurio dėka ir vėl perėmė iniciatyvą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios „SD Ranga“ dar buvo išlyginusi rezultatą, tačiau šįkart geriau pasirodę šeimininkai įgijo trijų taškų atotrūkį. 35:32.

Po ilgosios pertraukos abi komandos viena po kitos keitėsi taikliais tolimais metimais, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. Vis tik, įpusėjus ketvirčiui dar vieną spurtą surengę „Agentus“ krepšininkai padidino savo persvarą iki dvylikos taškų, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę svečių žaidėjai iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą daugiau nei perpus. Paskutinę ir lemiamą rungtynių dalį septyniais taškais be atsako pradėjusi „SD Ranga“ perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau čia pat aštuonis taškus iš eilės surinkę šeimininkai susigrąžino kelių taškų atotrūkį. Kiek vėliau svečių krepšininkai vis lipo priešininiams ant kulnų, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Agentus“ išsaugojo pergalę savo rankose. 82:79.

„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)KM „Aisčiai“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)