KM „Aisčiai“ vs ICE (83:88)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 gegužės 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo

2017 gegužės 23 d., Antradienis, 23:26 val., peržiūros: 955

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės aštunfinalio rungtynėse antradienio vakarą KM „Aisčiai“ ( treneris Romanas Brazdauskis) priėmė komandą ICE (treneris Tomas Jonkus ). Nuo pat susitikimo pradžios užvirė kieta lygi kova..Kėlinio viduryje po M.Klezys dvitaškio ICE pirmavo 4 taškais, tačiau L.Žukauskas tritaškiu ir viena taiklia bauda iš dviejų greitai persvėrė rezultatą. ICE pavyko vėl išsiveržti,bet tas pats L.Žukauskas vienos atakos metu smeigė tolimą metimą su varžovo pražanga taip vėl išvesdamas KM „Aisčiai“ į priekį. Skirtumui dar kiek padidėjus pirmasis ketvirtis baigėsi KM „Aisčiai“ pirmaujant 19:15. Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje greitai apsivertė, suaktyvinę gynybą ICE ne tik perėmė iniciatyvą, tačiau po L.Mikalauskas tritaškio, bei dar dviejų D.Petrauskas tolimų šūvių pabėgo septyniais taškais. Iki kėlinuko galo nieko kardinalaus neįvyko ir komandos ilsėtis išėjo 37:31 pirmaujant ICE.

Nors antroje pusėje ICE gan greitai pabėgo 14 taškų skirtumu, KM „Aisčiai“ nesirengė pasiduoti. Net tris tritaškius sumetė M.Tamašauskas ir jo vedini po trijų ketvirčių KM „Aisčiai“ atsilikinėjo 55:62 ir niekas dar nebuvo aišku. Ketvirtojo kėlinio pradžioje vyko tikra rungtynių kulminacija, o jam įsisiubavus po D.Pap dvitaškio skirtumas mažėjo vos iki dviejų taškų. Vis gi porą dvitaškių pridėjo ICE žaidėjas J.Tumpa, o nuo baudų linijos ranka nedrebėjo 4 kartus atakavusiam M.Stankevičius ir ICE vėl pabėgo. Kai atrodė, kad rungtynių baigtis jau aiški du tolimus sudėtingus tritaškius sumetė L.Žukauskas ir skirtumas vėl tirpo iki šešių. Gaila, bet didesnės intrigos KM „Aisčiai“ atkurti nepavyko ir paskutines dvi minutes tiksliau sužaidę ICE šventė pergalę atkakliose rungtynėse 88:83.

Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)KM „Aisčiai“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)