Omega vs ICE (85:113)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“

2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 989

Gegužės 17 dieną, 18:30 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 komandos „Omega“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai).

Nuo pat rungtynių pradžios „ICE“ krepšininkai savo varžovams pasiūlė greitą žaidimą bei tolimus metimus ir kelias pirmo kėlinuko minutes laimėjo 0:8. Nors po J. Puluikio tritaškio „Omega“ ir priartėjo iki 15:18, visgi kėlinuko pabaigą sėkmingiau užbaigė svečiai, laimėdami pirmą ketvirtį 17:25.

Antrajame kėlinuke tritaškiais prapliupo M.Maslenikovas ir D.Petrauskas, o „ICE“ nutolo 24:40. Kėlinuko pabaigoje, surengę kelias greitas atakas svečiai įgijo ir didesnę nei dvidešimties taškų persvarą 28:49, tačiau 5:0 kėlinuką užbaigę „Omega“, šiek tiek priartėjo. Įpusėjus susitikimui 33:49 priekyje buvo „ICE“.

Trečiajame kėlinuke „Omega“ susiėmė ir kėlinuko viduryje po A. Jurkšaičio dvitaškio metimo sumažino varžovų pranašumą iki 44:56. Bet tada užsisuko „ICE“ ekipos greitų atakų ir tolimų metimų karuselė, kuri pasibaigus trečiajam kėlinukui jau leido pirmauti 54:80.

Ketvirtą kėlinuką „ICE“ pradėjo šešiais tritaškiais ir po D. Petrausko tolimo metimo jau buvo pelnytas šimtasis taškas, o svečiai buvo priekyje 66:100. Toliau rungtynės vyko visiškai be gynybos, tiek viena, tiek kita ekipos žaidė labai rezultatyviai. Galutinis šių rungtynių rezultatas 85:113 (17:25, 16:24, 21:31, 31:33).

„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo (2017 gegužės 23 d., antradienis, 23:26 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„Omega“ neturėjo vargo su KM „Tornado“ II krepšininkais (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:38 val.)