Agentus vs Omega (75:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 18:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį

2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 895

Šiandien Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės aštunfinalio rungtynės tarp „Agentus“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai) ekipų.

Rungtynės prasidėjo aktaklia kova abejose aikštelės pusėse ir nei vienai ekipai toliau pabėgti nepavyko. Įpusėjus keliniui po dviejų taiklių Donato Šliogerio metimu „Omega“ išsiveržė į priekį rezultatu 9:8, tačiau kelinio pabaigą geriau sužaidę „Agentus“ komandos žaidėjau sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas bei po pirmųjų 10 minučių kovos įgyti 3 taškų pranašumą (17:14).

Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti didesnis „Agentus“ ekipos pranašumas ir įpusėjus antrajam ketvirčiui, „Agentus“ įgijo 5 taškų pranašumą (21:16), o į ilgąją pertrauką ilsėti išėjo pirmaudami 9 taškais (37:26).

Po ilgosios pertraukos ir toliau klostėsi inirtinga bei atkakli kova, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandas skyrė 10 taškų (44:34). Iki ketvirčio pabaigos skirtumas išliko per daug nepakitęs ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė tie patys 9 taškai, kuriais vis dar pirmavo „Agentus“ ekipa (51:42).

Lemiamame ketvirtajame kėlinyje didesnių pokyčių nebuvo užfiksuota ir „Agentus“ ekipa šventė pergalę rezultatu 75:64 bei pateko į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su „Pelias“ ekipa.

„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Omega“ neturėjo vargo su KM „Tornado“ II krepšininkais (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:38 val.)Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)